Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Mieszkamy z mężem w Kołobrzegu, zdecydowaliśmy się na projekt Z10. Jesteśmy na etapie oczekiwania pozwolenia na budowę. Czy może ktoś w naszej okolicy buduje zetkę? Mamy pytanie do zetkowiczów dotyczące rekuperatora, przeczytaliśmy tony mądrych opracowań i mamy coraz wiekszy mętlik czy jest to w ogóle opłacalna inwestycja? Czy jest wśród Was może praktyk który już posiada rekuperator i może w tej sprawie się wypowiedzieć? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! Mieszkamy z mężem w Kołobrzegu, zdecydowaliśmy się na projekt Z10. Jesteśmy na etapie oczekiwania pozwolenia na budowę. Czy może ktoś w naszej okolicy buduje zetkę? Mamy pytanie do zetkowiczów dotyczące rekuperatora, przeczytaliśmy tony mądrych opracowań i mamy coraz wiekszy mętlik czy jest to w ogóle opłacalna inwestycja? Czy jest wśród Was może praktyk który już posiada rekuperator i może w tej sprawie się wypowiedzieć? Pozdrawiam

 

Hej Basiu witaj w naszych progach :D ja niestety nie pomogę z rekuperatorem bo go nie posiadamy

 

Kuchnia skonczona!!! Ta dam....

[ATTACH=CONFIG]65443[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]65444[/ATTACH]

 

Papisiu a czy ty masz zlew kuchni schocka? Ja chciałam ciemny zlew ( w końcu zrobiłam podwieszany) i się zastanawiałam czy będzie pasował do jasnego blatu. U ciebie wkomponował się bosko. Czy mogę cię poprosić o zdjęcie z bliska chodzi mi o odległość od krawędzi blatu.

 

A i jeszcze jedno czy schody przed wejściem do domku masz już zrobione?

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... sorki rozpędziłam się

Zaraz zaraz Ewa to znaczy że u ciebie mury już stoją?

 

 

 

A przy okazji podoba mi się taka tapeta do sypialki

 

http://images45.fotosik.pl/979/10f071eb72c65e87.jpg

 

http://images49.fotosik.pl/968/05ed447ecaa91a3amed.jpg

 

tylko cena już mniej :(

 

No i jakie lampy dać nad barkiem? Pierwsza wersja była taka

kinkiety

http://images45.fotosik.pl/979/025bfbf9fcee2c46med.jpg

 

i lampy wiszące

http://images49.fotosik.pl/968/61108a6b4a6ff8fcmed.jpg

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz!Mury już,dach ma być gotowy do 15 sierpnia,okna zamówione,drzwi też.Ja mam zamiar zmienić miejsce zamieszkania na święta Wielkanocne.

Taki jest zamiar i tej wersji będę się trzymała.Oświetlenie jak najbardziej w moim typie,a szczególnie te ostatnie wiszące czarne lampeczki.Jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz!Mury już,dach ma być gotowy do 15 sierpnia,okna zamówione,drzwi też.Ja mam zamiar zmienić miejsce zamieszkania na święta Wielkanocne.

Taki jest zamiar i tej wersji będę się trzymała.Oświetlenie jak najbardziej w moim typie,a szczególnie te ostatnie wiszące czarne lampeczki.Jestem na TAK.

 

A gdzie foty!!!!!!!

U nas jak tak dalej będzie wszystko szło, to nie wiem czy na Boże Narodzenie się wprowadzimy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witaj bejjusiu jakieś pomysły na wnętrze :)) już masz?

 

Szczerze to jeszcze nie myslimy o tym zabardzo :) mysle ze po jesieni zaczniemy "napadac" na roznego rodzaju sklepy, galerie itp w celu szukania inspiracji :) teraz czekamy na sierpien... kurcze szkoda, ze tak malo osob narazie buduje nasza Z152, bo tak to nawet na forum nie ma zadnych fotek, porad... zazdroszcze Wam tego watku :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejjusiu nie będzie tak źle, ja też zaczynałam tu sama... a teraz proszę :D. Załóż dziennik na forum, będziemy do ciebie zaglądać. A na stronce studia z500 już jest dużo osób zainteresowanych tym domkiem. Ja dzisiaj weszłam na z10 a tam 83 zdjęcia z realizacji.... Nawet papisia wrzuciała swoją piękną zetkę

 

Będziecie robić jakieś zmiany w środku? bo w z152 to można poszaleć, jest dużo ścianek działowych, które można poprzestawiać. Szkoda że w naszej zetce tak nie ma. A projekt jest bombowy, bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie myslalam o tym, zeby zalozyc taki watek, ale narazie czekam az sie cos konkretnego zacznie u nas dziac, zeby bylo o czym pisac ;)

 

A w srodku bedziemy robic pare zmian, bo bedziemy robic schody, wiec troche przeznaczenia pokoi nam sie pozmienialy, no i jeden tarasik likwidujemy (nie ten z salonu, ale ten z pokoi) w celu powiekszenia pomieszczen... generalnie jestesmy z projektu bardzo zadowoleni, bo spelnia duzo kryteriow, ktorych nam akurat w Z10 brakowalo np przejscie z garazu do wiatrolapu czy "schowana" kuchnia (nie centralnie na salon). Z reszta jak sie w koncu zmobilizuje do zalozenia osobnego watku, to wszystko opisze, teraz nie chce Wam tutaj zasmiecac ;)

 

No i od jutra zaczynamy rozmowy z paroma wybranymi ekipami, wiec zobaczymy co z tego wyniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...