Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Łał źle się wyraziłam :o nie ja mam stalowy,

 

 

hmmm :) tez mam blanco stalowy tylko jednokomorowy hihihi

 

mi bardziej podobają się te pierwsze lampy :)

 

U nas w domku letni zastój, mój główny wykonawca czyli mój Tatko ma "urlop". Gromadzimy kolejne materiały, czyli kupujemy płytki, kolejne tony płyt g-k, wybieram panele do sypialni i kolory do pokoju córeczki i "Ktosia". Szukam tez szablonów do pomalowania mebelków dziecięcych. Może macie jakieś namiary na takie sklepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lukiasz nie mamy informacji o postępach u was, może też już mieszkacie

 

Nie no co TY nam to się jeszcze zejdzie, nadal się nie dogadaliśmy z sąsiadami (mamy drogę współwłasnościową, nie chcą pozwolić na rozkopanie drogi, chcą kasy i to dużej, cały czas dyskutujemy z nimi już rok to trwa) żeby podpisali kwity dla elektrowni musieliśmy im dać 2000 za nic , a zostały jeszcze inne media no i jesteśmy całą tą sprawą załamani niestety.

 

Ale żeby nie było wykańczamy sobie powoli, za tydzień wchodzi glazurnik na łazienki, hydraulikowi została już tylko kotłownia,

 

skończyliśmy tarasy i dosialiśmy w koło trawę

P1000731.JPG

 

decor do małej łazenki, kremowo brązowa

P1000723.JPG

 

decor duża łazienka biało fioletowa

P1000724.JPG

 

zrobiona jest hydraulika w obud łazienkach

P1000714.JPG

 

kończymy zabudowy GK

P1000705.JPG

 

a i budleja przyciąga motyle :)

P1000740.JPG

 

ogólnie działamy sobie w swoim tempie, suszymy itp, pewnie na zime nie uda się wprowadzić bo gazu nie będzie

 

ps. Jak z Waszymi kominkami, rozprowadzaliście ciepło po parterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukiasz współczuję takich sąsiadów, niezłe hieny

 

my też mamy miłego "sąsiada" graniczymy z nim z dwóch stron i z każdej strony wlazł nam swoim płotem w naszą działkę i na dodatek nie przyjmuje tego do wiadomości. Chyba będziemy musieli iść z nim do sądu :(

 

A co do kominka, to my nie będziemy rozprowadzać ciepłego powietrza, ale będziemy mieli rekuperator który będzie non stop tym powietrzem mieszał. Dlatego mąż zrezygnował z DGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...