Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie no co TY nam to się jeszcze zejdzie, nadal się nie dogadaliśmy z sąsiadami (mamy drogę współwłasnościową, nie chcą pozwolić na rozkopanie drogi, chcą kasy i to dużej, cały czas dyskutujemy z nimi już rok to trwa) żeby podpisali kwity dla elektrowni musieliśmy im dać 2000 za nic , a zostały jeszcze inne media no i jesteśmy całą tą sprawą załamani niestety.

 

No to nie fajnie jak się ma takich sąsiadów.http://emoty.blox.pl/resource/tancz.gif

 

Ale za to płytki, taras, ściany wewnątrz piękne, piekne wszystko nie mogę się doczekać już całościhttp://emoty.blox.pl/resource/upup.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lukiasz

 

my też mamy miłego "sąsiada" graniczymy z nim z dwóch stron i z każdej strony wlazł nam swoim płotem w naszą działkę i na dodatek nie przyjmuje tego do wiadomości. Chyba będziemy musieli iść z nim do sądu :(

 

 

Nasi ukochani sąsiedzi tą samą akcje zrobili postawili ogrodzenie z 2 stron w nie swojej działce, a jednemu to nawet wszedł pół metra i dlatego się tak ciągnie bo każdy teraz chce kase a my stoimy w miejscu bo sprawy między sąsiadami nie powyjaśniane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJĘ WAM WSZYSTKIM!!!

Lukiasz współczuję sasiadów, za to domek zapowiada sie śliczny, szczególnie czekam za fotkami z biało-fioletowej łazienki.

synthia kuchnia swietna z tą czarną wysoką zabudową, ale nie mogę sobie wyobrazic tego czrnego szkla, nie będzie za ciemno??? ach, musze czekać na efekt końcowy, kolorystycznie się nie gryzie, więc powinno być ok.

czy pan od blatu się coś odzywał???

kolejne fotki z naszego wykańczania (się!!!:D):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he co tam pól metra. Nam sąsiad wlazł 7 METRÓW!!!!! To działka która mąż kupił jako kawaler, potem nie było go na miejscu więc nie dopilnował. Ktoś kupił działkę obok, postawił dom i jak się zorientował to go sprzedał w surowym stanie. Obecny właściciel zaczaił się że coś jest nie tak jak chciał odebrać budynek - okazało się, że szamba są na męża działce. I tak se załatwił, że niby jest podłączony do kanalizacji, szamba na mapie są niewykazane, a on ma budynek odebrany jako mieszkalny. Były różne próby ugody, ale obecnie papiery leżą w sądzie i czekamy na termin rozprawy.

 

Lukiasz domek piękny, fajna zabudowa GK. Co do kominka - sami już nie wiemy czy go robimy. Trują nam żeby w PG zrobić wejście na piec węglowy - macie taką ewentualność???

 

A Co myślicie o Prószyńskim jeśli chodzi o blachę???

Zrobiliśmy rekonesans i wiadomo - Planja i Ruukki bezkonkurencyjna, ale cenowo też wyższa półka.

Zasatanawiamy się nad Spektrum z Balexmetalu albo właśnie nad Prószyńskim - bo tam odpowiada nam kolor - cenowo i jakościowo PODOBNO to samo. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lukiasz domek piękny, fajna zabudowa GK. Co do kominka - sami już nie wiemy czy go robimy. Trują nam żeby w PG zrobić wejście na piec węglowy - macie taką ewentualność???

 

A Co myślicie o Prószyńskim jeśli chodzi o blachę???

Zrobiliśmy rekonesans i wiadomo - Planja i Ruukki bezkonkurencyjna, ale cenowo też wyższa półka.

Zasatanawiamy się nad Spektrum z Balexmetalu albo właśnie nad Prószyńskim - bo tam odpowiada nam kolor - cenowo i jakościowo PODOBNO to samo. Jak myślicie?

 

Co do GK realizuje swoje pomysły, w końcu mogę sie wykazać ;), co do PG, TAK postawiliśmy w końcu tradycyjny komin i możemy w PG postawić taki piec jaki tylko chcemy, na razie idziemy w gaz i kominek z DGP, ale zawsze za 15 lat jak sie okaze ze gazu zabrakło na świecie wstawiam ekogroszek czy co tam chce i grzeje czymś innym.

 

Co do blachy by wzięliśmy blachotrapez ale blache nie polską tylko niemiecką Thyssen uważam że najlepszy kompromis cena/jakość

 

 

Papisia na początku bałem się że będzie ciemne ponure wnętrze przez tą cegłe, niby nie nasz styl, ale teraz jak widzę zdjęcia to wygląda to super, gratulacje pomysłu oraz odwagi!!

 

UWAGA chyba dogadaliśmy się wczoraj z sąsiadami fakt musimy im sporo zapłacić, ale chyba będziemy mieli podpisane kwity!!

 

i fotka na początek weekendu

P1000567.JPG

 

pozdrawiamy!!

Edytowane przez lukiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pan od blatu się coś odzywał???

 

Reklamację uznano, rozmawiałam ze studiem w ktorym robiłam kuchnie i mam się nie nie martwić, no i czekamy mają jeszcze 2 tygodnie na poprawę. Ale jak to zrobią nie wiem.

Papisiu mogłabym u ciebie zamieszkać

 

Co do kominka - sami już nie wiemy czy go robimy. Trują nam żeby w PG zrobić wejście na piec węglowy - macie taką ewentualność???

 

U nas też został komin, na ową "ewentualność":D A co do kominka to robić

 

UWAGA chyba dogadaliśmy się wczoraj z sąsiadami fakt musimy im sporo zapłacić, ale chyba będziemy mieli podpisane kwity!!

 

Trzymam kciuki za was i za Klemensika. Wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż obstaje przy czarnym, mnie też się podoba, myślałam że gorzej będzie wyglądać ale ogólnie źle nie jest. Nie wydaje mi się też, że górna część będzie bardziej przytłaczająca. Chyba jednak zaryzykujemy a jak będziemy się z tym źle czuć, to za jakiś czas poprostu wymieniny na coś innego, chyba nie trzeba będzie go skuwać jak płytki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synthia na pewno bedzie ślicznie, i to fakt, tylko Wam musi się podobać.

u nas po wizytacji familii kazdy by cos u nas zmienił, ale nam się prawie wszystko podoba, wiec inni moga sobie mówić co chcą, mają takie prawo, a i dobrze, że mówią prawdę.

co do ksiązek do szkoły -to ja ze wzgledu na aurę pogodową chyba - już zakupiłam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaczki jeszcze poza obowiązkiem szkolnym :)

Pogoda faktycznie jesienna i ponuro jak nie wiem co. Nic mi się w taką pogodę nie chce. Trawę mieliśmy siać, a raczej najpierw trochę wyrównać teren po przeoraniu, tylko jak tu teraz w tym błocie grzęznąć??

 

A wracając do kwestii podobania się, tu u nas po każdej wizytacji odbieram kondolencje, każdy mi bardzo współczuje dużej powierzchni do sprzątania a zwłaszcza białych kafli na całym parterze. Większość twierdzi, że w ogóle tego nie przemyślałam, hmmm wybierałam kafle ponad pół roku, więc nikt mi nie wmówi, że tego nie przemyślałam :lol2: po nocach nie spałam tylko myślałam, które kafle mam wybrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też mam bardzo praktyczny domek :D białe płytki na podłodze w łazience i wc, jasne w wiatrołapie i kuchni, ciemną drewnianą podłogę, czarną zabudowę w kuchni i to przy lodówce (teściowa widziała, nic nie powiedziała ale widok miny bezcenny) itp... duże okna w wykuszu, salonie i sypialni.

Ha wszystko przed nami :))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa teściowa jak pierwszy raz zobaczyła moje okna to, stwierdziła z radością, że zajadę się przy ich myciu :) mąż jej powiedział, że mycie okien będziemy zlecać jakiejś miłej pani sprzątającej. Obecnie najbardziej "ubolewa" nad tym, że teraz to już na pewno nie będziemy mieć tak ciepło zimą (mamy bardzo ciepłe mieszkanie) no i w ogóle ciężko nam będzie z bliżej niewiadomych nam jeszcze powodów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teściowej juz nie mam :( ale jest co zasuwać w tym domu, płytki jasne (fugi katastrofa,) podłoga sredno ciemna, ale bedę narzekać,

KOBITKI a o oknach nawet nie wspomnę:bash: - tego lata much mamy jak żadnego innego roku!!! :)

moje nowe postanowienie - jak najszybciej firanki lub jakieś roletki.

[ATTACH=CONFIG]66769[/ATTACH]

najlepiej prezentuje się holl wieczorem, :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...