Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No proszę u Was też dużo much??!! U nas cały czas wydawało się, że ich nie ma, do tej pory w domu piliśmy jedynie kawę i no i oczywiście zawsze było coś do kawy ale widocznie nasze muchy nie lubią słodyczy. Niedawno jednak zrobiliśmy sporą imprezkę z grilem !!!!! muchy mało nas nie zżarły, wyłaziły z każdej strony, czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Na drugi dzień jak już znowu byliśmy o kawie i słodyczach muchy znikły :) (prawie) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wszyscy nam zazdrościli tego komfortu?Od kilkunastu lat mieszkam w domu(260m).Teraz budujemy naszą Zetkę(będzie troszkę mniejsza)i powiem Wam,że w zyciu nie wróciła bym teraz do bloku.Mimo tych okien,jasnych posadzek itp.

Papisiu!Domek masz modelowy,ja też będę miała taki spory przedpokój(obecnie mi go brakuje).Gdybyś mogła przybliżyć zdjęciami Twoje schody,była bym wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa D

no pięknie rośnie Wasza Zetka (i ja od zawsze mieszkałam w domu i nie wyobrażam sobie bloku, brrrrr)

wstawiam schody

[ATTACH=CONFIG]66890[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]66891[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]66892[/ATTACH]

ach ten mój aparat - kiepskie fotki, ale co nieco widać.

a Ty jak postanowiłas zmienic wnętrze, że będziesz mieć większy holl???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papisiu,ja mam wersję GL2 bw stu,chyba taką jak Ty,ale w lustrzanym odbiciu.Zrezygnowałam z pom.gosp.i mam ładny holl.Gospodarczy jest w miejscu łazienki i przechodzę z niego do dużego garażu,łazienka też jest duża,bo w miejsce jednego z pokoi.Takie tam cuda powychodziły.Także na parterze będzie salon z kuchnią,sypialnia z garderobą,łazienka i gospodarczy.Na poddaszu dwa pokoje naszych kobitek,łazienka i mały salonik na telewizor,i wypoczynek.NO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papisiu możesz pokazać jeszcze swój salon. Jak zrobiłaś sobie ściany tę z kominkiem i tę na przeci jej??

 

Ewa D no proszę w końcu widzimy domek :))

 

Moje drogie dziewczyny ja mam tylko parter i uwierzcie mi też mam sporo miejsca i nie planuję góry albowiem za chwilę moje dzieciaki wyfruną mi z gniazdka i zostaniemy sami a nam wystarczy parter spokojnie.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę moje dzieciaki wyfruną mi z gniazdka i zostaniemy sami a nam wystarczy parter spokojnie.

 

my głównie dlatego wybraliśmy ten projekt, żeby można było spokojnie zamknąć górę jak już dzieci dorosną i wyniosą się w domu.

 

Mam pytanko, jakiej firmy rynny kupiliście? Mój mąż ostatnio uparł się na metalowe, a ja wole plastiki bo tańsze :) czy faktycznie są dużo gorsze w użytkowaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papisiu właśnie znalazłam i przeglądam twój album :))) chyba robię się troszkę zazdrosna ;):). A sofa bardzo mi się podoba, też chciałabym szarą i z materiału ale wszystko wyjdzie w trakcie jak ułożą nam wreszcie podłogę będę mogła cokolowiek zadecydować.

 

Grzebiuszko my mamy metalowe rynny (Lindab) i wydaje mi się, że mąż ma racje.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Zetkowiczów!!Mam na imię Małgosia i właśnie zakupilam projekt z10 z garażem dwustanowiskowym i poddaszem .Warunki zabudowy już mam więc jeszcze pozwolenie na budowę i zaczynamy budowę mojego wymarzonego domu na wsi koło Jędrzejowa w woj.świętokrzyskim(a teraz mieszkam w Zabrzu w bloku i mam już dość miasta,tego ślązka i wiecznie brudnych okien).Dziewczyny i chłopaki wasze z10 są śliczne!!!!!!!!.Jak pooglądałam zdjecia(choć niektóre dla mnie jakoś niedostępne) to się upewniłam ze dobry projekt wybrałam ,bo ciagle ta niepewność .Papisi dom już widziałam na Extradom i juz pisałam że jest cudny .Zaczynam śledzić ten wątek (choć dziś dopiero go znalazłam).Przyjmijcie mnie do grona zakręconych zetkowiczów????? Edytowane przez mada7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...