Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ostatnio zakochałam się w fizelinowych dywanikach i serwetkach

http://images40.fotosik.pl/989/6f0c26c2646b16fc.jpg

 

a bardzo podoba mi się taka rama lustra (fotka chyba zapożyczona z forum już nie pamiętam tyle tego mam)

i napewno będę chciała taką sobie zrobić

 

http://images40.fotosik.pl/989/89949a27d6ef123amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wygladają te trzy ramki obok siebie,

ja chcę mieć nad sofą jeden obrazek i o tej samej tematyce na hollu pomiedzy sypialniami, ale najpierw czekam za komodą (powinna być w tym tygodniu) zamówilismy dośc wysoką - najpierw muszę ją ustawić by wiedzieć jaki obrazek szukac. a klinkiety 3 szt, chce takie same - nad sofą, pomiedzy PG i wiatrołapem (tam bedzie tez lustro), oraz w wiatrolapie.

do tego 2 klinkiety na korytarz na górę, 2 lampki skierowane na cegłę, schody, ach cała masa rzeczy jeszcze, ale teraz juz to powoli przyjemnosć... popatrzeć wieczorem jak mąz założył kolejnego halogena lub kolejną lampkę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papisiu ja też na początku myślałam, że uda nam się od razu wszytko kupić ,zamontować i itd..

Niestety będziemy się urządzać stopniowo (na tygodniu brakuje nam czasu a w niedzielę to wiele się nie zobaczy) na meble czeka się dosyć długo ale może uda nam się w sierpniu zamieszkać. (będziemy mieć szafki z pudełek kartnowych i gołe kable z żarówkami:)) ale będziemy na swoim, zato każda nowa rzecz w domku będzie nas cieszyć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(będziemy mieć szafki z pudełek kartnowych i gołe kable z żarówkami:)) ale będziemy na swoim, zato każda nowa rzecz w domku będzie nas cieszyć :yes:

 

no to tak jak my, tylko my już na 100% nie zdążymy w sierpniu :( tyle dodatkowych spraw co chwilę zwala nam się na głowę, że już się gubię w tym co jest ważne a co ważniejsze brrr

na dodatek ciągle nie mogę wygrać w Totka ;) (kurde, nawet nie mam czasu, żeby zacząć grać hihih )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze coś u mnie nie tak z powiadomieniami na skrzynce, nic mi się nie wyświetla (albo działa z opóźnieniem) a jak wchodzę na forum to cała strona na wątku zapełniona :)

My przez 2 dni popołudniami sprzątaliśmy nasz "strych" , wszystkie klamory z budowy niepotrzebne, wreszcie wyrzucone i mamy czyściutko a domek zrobił się lżejszy. Przyznam że tej powierzchni to jest do wysprzątania http://emoty.blox.pl/resource/th_girl_haha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) U nas wczoraj weszli na dach... Ile trwa robienie całego dachu, dachówki miesiąc czy mniej ??? Synthia, Grzebiuszka już też tak daleko są z domkiem:)

Pozdrawiam wszystkich ;)

 

z10wlkp jak już wam dach zrobią to za chwilkę i wy będziecie na tym samym etapie co my, a jak będzie u nas się tak ślimaczyć to nas przegonicie ;)

A na marginesie u nas dach zrobili w 3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...