Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziekuje za powitanie .Synthia budujesz dom w świętokrzyskim???my w sierpniu zaczynamy koło Jędrzejowa. I ma jeszcze pytanie do papisi czy kanapę i krzesła w salonie kupowałąś w jakimś sieciowym sklepie???? bardzo mi się podobają tu sa chyba w szarościach te krzesła http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=42507&d=1297108887
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synthia tv mam w salonie(ale na razie bez foty) czekam za szafką pod TV i wiecie co się okazało, że nasz TV 37 cali jest za mały do tego salonu - smiesznie wyglada, więc pora kupic kolejny, ha ha ha

mada sofe kupiłam w livingroom - ie, a stół i krzesła to paged meble, z tym że materiał na krzesła zamówiłam w livingroomie, by był identyczny jak na sofce.

:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak przy kominku.

a jaki tv planujesz wielkości, ja teraz obstaje że taki 46 cali będzie ok. a nie jestem zwolenniczą wielkich telewizorów!!!

 

Jeszcze nie oglądałam telewizorów, jeju ale mam kawał ściany i chybę będę musiała kupić kawał telewizora...........

 

 

Właśnie wróciłam z domku i mam położoną już podłogę w całym salonie :wave:

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiuszko, Papisiu czy macie tv w salonie??

 

Hej :)

planujemy mieć TV, chociaż trochę się nad tym zastanawialiśmy. W mieszkaniu długo nie mieliśmy TV w dużym pokoju i prawdę mówiąc, nie brakowało go nam :) TV bardzo przeszkadza, zwłaszcza jak są goście. Niby można wyłączyć, no ale kto to robi?? ;) Teraz jednak głównie ze względu na dzieci zastanawiamy się na telewizorem w salonie, wiadomo, jak już będzie wisiał to będzie kusił, Teraz staramy się ograniczać, ale ciężko nam idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wszystkim.

U nas budowa postępuje powoli z racji, że na materiały zawsze się czeka i z pogodą ostatnio nie najlepiej. Teraz czekamy na więźbę. Dach wstępnie wybrany, będzie blachodachówka ruukki adamante w brązie. Jeszcze nie zamówiony, mamy negocjować jutro cenę.

Fajnie, że wiele osób już wykańcza wnętrza. Podobają mi się pomysły na kuchnię. Niby ten sam projekt, a różne koncepcje.

Życzę samych pozytywnych snów dla tych co już mieszkają w zetce!

Jeszcze zdjęcia naszego z10. Strop już zalany.

P1012256.jpg

P1012223.jpg

P1012210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nareszcie u nas coś się ruszyło, zaczynają robić podłogę :)

 

Hallo nic nic nie słychać z frontu robót podłogowych :)

ja już sama nie wiem za co mam się brać, roboty na razie stoją i chyba nic się na budowie nie ruszy do końca sierpnia :( no chyba że podziałamy coś trochę w okół domu. Na razie nadal gromadzę materiały wykończeniowe i jestem tym już tak wykończona, że najchętniej wyłączyłabym myślenie na jakiś rok czasu ;) Dziś podjęłam kolejna decyzję (tradycyjnie na jakieś 90 %) i chyba kontakty i włączniki zamówię z firmy Legrand... uffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiuszko

podłoga skończona !!!! drzwi lada moment mają przyjechać, urlop mi skończył:( i siedzę od poniedziałku już w pracy.

Fotki mam na komórce (jak zwykle i jak zwykle zejdzie mi za nim je przerzucę na kompa)

Kinkiety i lampki do kuchni wybrałam te, im dłużej oglądam lampy to nic nie mogę znaleźć więc stanęło na pierwszym wyborze

 

http://images49.fotosik.pl/968/61108a6b4a6ff8fcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiuszko

podłoga skończona !!!! drzwi lada moment mają przyjechać, urlop mi skończył:( i siedzę od poniedziałku już w pracy.

Fotki mam na komórce (jak zwykle i jak zwykle zejdzie mi za nim je przerzucę na kompa)

Kinkiety i lampki do kuchni wybrałam te, im dłużej oglądam lampy to nic nie mogę znaleźć więc stanęło na pierwszym wyborze

 

http://images49.fotosik.pl/968/61108a6b4a6ff8fcmed.jpg

 

Synthia super będzie pasowało to oświetlenie do Twojej kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...