Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakie drzwi zamówiliście? my chyba zdecydujemy się na Portę.

 

my mieliśmy zamawiać drewniane ale jak zobaczyliśmy pierwsze wyceny to zwątpiliśmy ;)

zamówiliśmy Pol-Skone model Sempre W2 w kolorze merbau royal

 

http://www.m-inwest.pl/files/image/slide_baners/4dc6fb4d5cae0_POL-SKONE%20sempre_antracyt.jpg

Edytowane przez lukiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówić u stolarza to takie kupowanie kota w worku- nie wiadomo co mu wyjdzie,

 

my z tego właśnie powodu nawet nie braliśmy stolarza pod uwagę :)

teraz w mieszkaniu mamy wszędzie POL-SKONE i też jesteśmy zadowoleni, niestety POL-SKONE ma bardzo mały wybór białych drzwi i akurat ten model, który najbardziej nam odpowiada to niestety mają tylko w kolorze, dlatego pewnie wybierzemy PORTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, przedwczoraj ławy zostały zalane. Jednego dnia wykopane, wyzbrojone i zalane. Poszło razem 42.5 tony betonu. Około 32 tony na dom i 10 t pod garaż. nie wiem kiedy dalej, nasz fach man ma 2 budowy blisko siebie, ale pogoda znowu da nam pewnie po d.... w tym tygodniu. Jak będą robić mury, to z tego co pamiętam okna maja być wyżej niż w projekcie czyli 90 cm od ziemi. Pamiętacie jeszcze jakies błędy w projekcie na tym etapie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A blache tez wybraliśmy będzie Sara z Budmatu gruboziarnisty mat z Alcerolu. Z SSAB dużo droższa. Z garażem wyszło u nas do zakupu prawie 400 m. Blacha z duperelami wyszła 15 tyś, a rynny Galeco na dom i garaz coś ponad 2 tyś. Całe drewno na dom to 9,5 tyś a na garaż 2,3 tyś.

Czy pamiętacie ile wyszedl Was ten etap pomiędzy stanem zero a dachem???? Bo dach mam dokładnie wyliczony, fundament niedługo będę wiedziała, a nie mam pojęcia ile za mury i strop. Poddasza nie będzie ale strop Teriva. Lukiasz, może Ty pamiętasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, oj nie wyrywaj z kontekstu - napisałam, że czasem warto, bo efekt imponujący - czekam na fotki no i podłogi...

 

 

:D:D:D

Drzwi wstawione, a mój aparat jest do d.., podłoga wyszła żółta a drzwi w kolorze wenge może uda mi się zrobić lepsze fotki w dzień

 

http://images45.fotosik.pl/1026/7ed850e5ddd8650dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papisiu w drzwiach mam szybę "bezpieczną" mleczną z jednej i drugiej strony (podwójnie sklejana), (w żadnym wypadku piaskowanej, na niej każde paluchy znać i nie ma szans żeby je wyczyścić) a przy dzieciakach to katastrofa.

W wiatrołapie mamy inny fason drzwi (szafa, pom. gospod i wc) o takie

 

http://images43.fotosik.pl/1025/858b2da99bf4690emed.jpg

 

 

Do blatu mają przyjechać jutro, dobrze że będę w pracy to przynajmniej nikogo nie zamorduję:D , małż będzie się uganiał

 

podłogę mamy orzech amerykański jutro zrobię zdjęcia przy świetle dziennym może wtedy wyjdzie jej naturalny kolor a nie żółty, tak samo miałam z kuchnią wyszła pomarańczowa :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...