Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:D:D:D

Drzwi wstawione, a mój aparat jest do d.., podłoga wyszła żółta a drzwi w kolorze wenge może uda mi się zrobić lepsze fotki w dzień

 

http://images45.fotosik.pl/1026/7ed850e5ddd8650dmed.jpg

 

też chciałam takie drzwi, ale taki jeden szpec mi powiedział, że jak pod drzwiami będzie łączenie, na przykład płytek i deski, to z jednej, albo z drugiej strony drzwi będzie widać to co mamy po drugiej stronie

ja na swoje czekam i niby mają być na koniec miesiąca, to się będę wtedy chwalić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

też chciałam takie drzwi, ale taki jeden szpec mi powiedział, że jak pod drzwiami będzie łączenie, na przykład płytek i deski, to z jednej, albo z drugiej strony drzwi będzie widać to co mamy po drugiej stronie

ja na swoje czekam i niby mają być na koniec miesiąca, to się będę wtedy chwalić :p

 

Aniula zobaczę dzisiaj ile widać spod drzwi, bo zdejmujemy dzisiaj listwy podtrzymujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D chyba czas się przeprowadzać do swojego domku....

 

Listwy miały być w kolorze podłogi ale chyba zrobimy w kolorze drzwi.

A jak jest u was?

 

 

Grzebiuszko chyba najbardziej zadowolona jestem z tych płytek, super się myje szybko schną, mogłam je jeszcze pociągnąć z wiatrołapu do hollu no ale nie wszystko się da przewidzieć

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D chyba czas się przeprowadzać do swojego domku....

 

Listwy miały być w kolorze podłogi ale chyba zrobimy w kolorze drzwi.

A jak jest u was?

 

Grzebiuszko chyba najbardziej zadowolona jestem z tych płytek, super się myje szybko schną, mogłam je jeszcze pociągnąć z wiatrołapu do hollu no ale nie wszystko się da przewidzieć

 

 

listwy planujemy w kolorze podłogi hihihi ale u nas podłoga prawie biała a drzwi będą białe tak więc bez różnicy ;)

 

no proszę nie dość że ładne to jeszcze praktyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!Z braku czasu dawno się nie udzielaliśmy na forum ale i u nas prace się jakoś posuwają.Dziś szlifowanie tego co spłodziłem w tym tygodniu.Po niedzieli mają dojechać płytki gresowe 60x60. Jak je ułoże to też wstawie jakąś fotke. Ogólnie to niby coraz bilżej końca a końca wydatków nie widać...

Synthia super te Twoje dzwi.

DSC08312.JPG

DSC08307.JPG

DSC08308.JPG

DSC08308.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że kolejna zet10 jest w trakcie budowy w Lubelskim. Trasa pomiędzy Niemcami a Nasutowem, a dokładniej na okolo 5km po skreceniu w lewo w Niemcach na Nasutów, dom stoi po lewej stronie, budowa w stanie surowym zamkniętym... Niestety nikogo nie zastaliśmy na placu budowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długich miesiącach oczekiwania, w końcu drgnęło do przodu

mam już wypis/wyrys z MPZT, kupiłem projekt Z10 STU 30 LUSTRO :cool:, mam nawet mapkę do celów projektowych

jeszcze tylko architekt adaptujący wróci z urlopu i dalej do przodu

 

niestety marzenia o fundamentach w tym roku pozostaną chyba tylko marzeniami, bo mój wydział architektury raczej trzyma się ustawowych 65dni na PnB, a w listopadzie z pogodą różnie ...

Jeszcze filmik Cejrowskiego o biurokracji ...

http://www.joemonster.org/filmy/13233/Cejrowski_o_korupcji_i_biurokracji ... a może by tak komuś te 200 baksów ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jakie macie wymiary ścian przy oknie tarasowym, czy może ktoś przesuwał w jedną lub drugą stronę okno?

 

Kubam u nas ścianka przy oknie tarasowym ta naprzeciwko kominka ma 86 cm, co wynikło chyba z tego że okna mamy 4x90 druga przy kominku chyba pozostala bez zmian, trudno mi teraz wymierzyć bo mam ją zabudowaną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długich miesiącach oczekiwania, w końcu drgnęło do przodu

mam już wypis/wyrys z MPZT, kupiłem projekt Z10 STU 30 LUSTRO :cool:, mam nawet mapkę do celów projektowych

jeszcze tylko architekt adaptujący wróci z urlopu i dalej do przodu

 

 

jestem na tym samym etapie tylko mój architekt robi wielki projekt domu weselnego a mój zaczął odkładać ,bo mówił że na koniec wakcji będzie gotowy a teraz termin zaczyna łapać połowy września:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu na żywo Z10 gosia&lesio jesteśmy z żoną przekonani że ten domek jest dla nas. Może będzie ciężko finansowo go zbudować ale wole go budować rok lub dwa lata dłużej i czuć się w nim dobrze niż budować jakiś mniejszy za mniejsze pieniądze i drażnić się jak się do niego wchodzi. Zmienialiśmy już z żoną trzy razy projekt, najpierw miał być Z98 później Z69 i teraz jest Z 10 mam nadzieję że tak zostanie. Dałem wczoraj projekt (rys PDF) trzem murarzom do wyceny i jestem ciekaw za jaką kasę będą skłonni się podjąć wyzwania wybudowania mojego domku.

gosia%lesio jeszcze raz dziękujemy za możliwość obejrzenia waszego domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...