Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to jest gres polerowany kupiony w leroy merlin nazywa się jukon beż. my go kupiliśmy jakis czas temu na promocji za 54 pln/ m2 minus 10% rabatu z karty dom. Teraz jest on niestety znowu po 89 pln / m2. Fuga na niego idzie jutro, póki co czyszczony był pod impregnat. Jak będzie z przyszłym czyszczeniem okazę się, podobno po zaimpregnowaniu dużo łatwiej utrzymać w czystości. Płytki układa w końcu glazurnik, nie podjąłem się, za małe doświadczenie, roboty w domu i w koło domu i tak od groma więc się nie nudzę. W pokojach będą panele, jakie okaże się w przeciągu 2 tygodni, bo zaczynamy się za nimi rozglądać. Raczej ciemne, kolor ciemny orzech, merbau royal coś w ten deseń.

 

Troche mamy złą kolejność, bo wykończenie karton gipsów, robię sam i nie dało rady wcześniej, a za to glazurnik mógł teraz albo dopiero w listopadzie, więc będzie dużo czyszczenia na sam koniec hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz mamy podobne płytki, tylko, że nasze są matowe i troszkę jaśniejsze :) fajnie wygląda takie jasne wnętrze, a jaki kolor ścian planujecie?

 

wyśij zdjęcia swojej podłogi na mój adres [email protected] chętnie sobie pooglądamy z żoną ;)

 

ściany wyjdą w praniu jak to się mówi, zobaczymy we wrześniu na jaką kuchnię się zdecydujemy,

wstępnie były odcienie szarości, ale teraz kuchnia ma być biało zielona (nowość w ikea) strona 113 nowego katalogu

więc ściany tez muszą mieć akcent zielonego, póki co średnio mamy pomysł na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz b

a fotki mojej podłogi są na 30 stronie tego wątku :)

 

niestety nie znalazłem ich,

 

ps. co do ogrodu fakt, duże drzewka trzeba wyciąć, ale za to będzie tam potem stał domek ;)

 

Jakie macie ocieplenie dachu, ile daliście (dajecie) wełny i jakiej? musze we wrześniu sie za to zabrać, jaki piec gazowy?

Edytowane przez lukiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia i Grzebiuszka

może by było mi szkoda tego ogrodu, gdyby był w lepszym stanie ...

na 13 owocowych drzewek owoców było może 15 sztuk łącznie ...

a pozostałe 200 gatunków roślin tworzy chaos i bynajmniej już dawno przestał to być artystyczny chaos,

ale jak to mówili Grecy "Na początku był chaos", a ja to dokończę i na koniec będzie Z10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam drugą reklamację blatu (pan podwykonawca uznał reklamację i upiera się że będzie poprawiał blat), który nie jest do poprawy tylko do zrobienia od nowa i jak tak dalej pójdzie chyba skończy się to w sądzie. Nie możemy się przeprowadzić, bo nie mam skończonej kuchni, załamka na całej lini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...