Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajny wątek się wywiązał, ja czekam na wycenę od Potencjalnego Wykonawcy nr 1, a jutro idę rozmawiać z PW nr 2

poza tym, adaptacja jest już na ukończeniu, wraz z PZT i przyłączami ;-)

 

Teraz informacja dla innych Zetkowiczów, obserwujących ten wątek, ostatnio jeżdżąc po okolicy (Łódź) zauważyłem dwa budynki bliźniacze do Z10, a mianowicie Z35 i Z26. Ponieważ oba budowane są przez dewelopera, nie będę umieszczał tutaj ich zdjęć, ani linka do jego strony. Dla zainteresowanych mogę podesłać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia bardzo fajne tapczany, zwłaszcza ten pierwszy mi się podoba :) chciałabym jednak coś czego nie trzeba rozkładać :)

 

Też kupiłabym im tapczany nie rozkładne (ale nie miałam koncepcji ustawienia ich w pokojach), a znając życie to będą stały rozłożone 5 dni w tygodniu a dopiero będą składać w sobotę i niedzielę :D jak mamusia zagoni do sprzątania

 

Grzebiuszka

ja dla syna meble kupiłam w MEBLIKU, i łózko ma 120 cm. meble polecam, 2 lata trzaskania i nic się z nimi nie dzieje.

no i mają super kolekcje...

 

Papisiu a wrzucałaś może zdjęcie pokoju synka?

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sądząc po wpisach nie ma co robić budowniczym afery, że przeginają z cenami? Choć znajomi mają BOBA Budowniczego, który domek 130m postawił im co prawda bez dachu tylko fund.+mury za 17000. i to fundamenty nie lane z gruchy... ale cóż....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sądząc po wpisach nie ma co robić budowniczym afery, że przeginają z cenami? Choć znajomi mają BOBA Budowniczego, który domek 130m postawił im co prawda bez dachu tylko fund.+mury za 17000. i to fundamenty nie lane z gruchy... ale cóż....

 

Mack80 raczej musisz popytać u siebie jak chodzą ceny za robociznę, sam widzisz że ceny są różne i nie ma co się sugerować że tutaj to tyle a tam to tyle. Wydaje mi się że ze wszystkich firm od najtańszych do najdroższych trzeba popropstu wybrać tę pośrodku :D . Najważniejsze żeby robota była wykonana prawidłowo. Czasami utrafi się w Boba Budowniczego ale nie wszyscy mają to szczęście

 

wrzucam fotki "meblika"

 

Papisiu bardzo fajne te mebelki oglądałam je w sobotę w sklepie ale nie mają takiej narożnej szafy (bo ja chciałam ciut węższą jeżeli chodzi o bok). Łóżka też są fajniutkie. Super pokoik

Wow.. rośnie wam perkusista :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję porady, chodzi mi o wykusz. Nie chcę wylewać lub murować słupków między oknami. Widziałem na zdjęciach z realizacji okna z gotowymi łącznikami. Chciałem zapytać jak rozwiązać sprawę belki nad oknami, czy związać ją z wieńcem, jeśli tak to jak zakotwić okna od góry... proszę o rady jak to rozwiązaliście. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wylać formę razem z wieńcem i nie żałować zbrojenia ;)

fotki samego zbrojenia znajdziesz w moich wcześniejszych postach

okna idą na kotwach przykręcanych do belek.

 

lukiasz ogromne dzięki za poradę. Bierzemy się dalej do pracy. Gratuluję pięknego domku i zazdroszczę,że najgorsze już za Wami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...