Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zapewne :eek: tak, u nas drzwi wejściowe są zamontowane od listopada 2010 roku:P

 

Najważniejsze że mamy świetny gust :rotfl:

Napisz lepiej czy dacie radę wprowadzić się jeszcze w październiku, bo idziecie jak burza.

My teraz powolutku się wykańczamy może damy rady zamieszkać w tym miesiącu a jak nie to dopiero w grudniu.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz na upartego to i ty i my możemy się wprowadzić ;)

ale....... właśnie, zawsze jest jakieś ale..........nie mamy gazu co za tym idzie ciepłej wody, niby jest nie wymagany więc kwity na odbiór już złożone, można grzać termą, ale mamy info że zrobią najpóźniej w listopadzie, więc chyba sobie chwile poczekamy, w domu zawsze jest co robić więc do pełnego wykończenia długa droga. Do końca weekendu chce skończyć malować, przyszły tydzień, kończenie ogrodzenia i ostatnie porządki w ogrodzie, równocześnie zamówienie kuchni i szafy w sieni (już wybrane została formalność). Montaż listew i innych pierdół już na spokojnie, w chłodniejsze dni od końca października biore sie za ocieplenie dachu........... jak to mówią niekończąca się opowieść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie, cudnie!!!

Synthia, ale żałujesz nam fotek, Lukiasz tak pięknie się rozwinął, a Ty co:):):???

My czekamy na cieśli, mieli być wstępnie 5 października ale jak przyjdą 15 to będzie dobrze. Chałupka czeka na dach a na garażu trzeba wylać wieńce. Mąż wczoraj zrobił mega robotę i wylał w pomieszczeniu gospodarczym przy garażu wylewkę. Oj sie napracował cały dzień!!!

Fotki na moja budowa, blog maak.z10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka dni i znów wracam z kilkoma pytaniami:

Czy kombinowalicie coś z kątem nachylenia dachu? majster twierdzi że jest trochę za mały pod dachówkę, poza tym boi się że dach przy zwiększeniu kąta może wchodzić w okna i proponuje podnieść na stropie o jedną cegłę. dajcie znać jak to u was wyglądało. z góry wielkie dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia po prostu nas olała :)

 

Synthia, ale żałujesz nam fotek, Lukiasz tak pięknie się rozwinął, a Ty co:):):???

 

Wypraszam sobie kochani nikogo nie olałam :hug:poprostu mamy zastój i tyle :(

 

Lukiasz piękne kolory w kuchni i salonie, ten ciemny jest boski, u mnie wygląda jak szary powiesz co to?

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ciemniejszy to http://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/ model S500 ciemny szary, jasny stalowy to nobiles jesienna mgła. Długo szukaliśmy tego koloru hehe

 

My jesteśmy po przymiarkach mebli z ikei, załamka za montaż chcą worek pieniędzy i chyba sami będziemy montowali, cóż kolejne wieczory spędzone wspólnie z żoną i wkrętarką bezcenne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemensik co do kuchni to czeka mnie nowy blat, właściciel studia w którym zamawialiśmy meble okazał się facetem odpowiedzialnym za swoją firmę i zachował się wobec nas w porządku.

 

no to w końcu dobra wiadomość :) a tak poza tym co słychać? jeszcze zastój czy może już praca wre :)

 

u nas troszkę się ruszyło, ale do takiego tempa jakie ma lukiasz to nam daleko oj bardzo daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki były robione z początkiem maja, szlichta z początkiem czerwca i wtedy maksymalne suszenie, wietrzenie itp

pierwsze płytki we wnętrz domu zaczęliśmy w sierpniu, malowania we wrześniu, musiało jednak to wszystko po dosychać, a to żaden przestój na budowie zawsze jest co robić.

 

To jest nasza kuchnia :)

P1010598.JPG

P1010604.JPG

 

piękna prawda ;)

 

 

LEDowy korytarz

P1010621.JPG

 

Po części wymęczone ogrodzenie, została brama, moze w sobotę uda się skończyć jak sił zostanie, po ocieplaniu poddasza

P1010629.JPG

 

Pokój dziecinny

P1010640.JPG

 

Sypialnia

P1010642.JPG

P1010645.JPG

 

Witam,przepraszam,że się tak wtrącę,ale chciałam zapytać o ogrodzenie...a dokładniej jak dokładnie nazywa się kamień z którego jest ogrodzenie i jak wygląda cena przęsła jeżeli można wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz a my mamy taką samą szafę :)))) hihihihi tylko mniejszą 1,5 m, zostały nam jeszcze półki i szufladki do zamontowania.

 

Grzebiuszko no jesteś tak się cieszę. Nie mam na razie fotek ale mamy już kanapę w salonie i łożko do sypialni i na razie tyle. "Małemu" zamontowaliśmy już szafę i biurko bo takie sobie wybrał mój nastolatek do pokoju, w przyszłym tygodniu jedziemy po półki na książki. Jestem teraz w trakcie kombinowania zasłon i roletek.

 

Dzisiaj wyszło słonecznko jadę sprzątać i myć okna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...