Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lukiasz domek cudny, też myslę o szarościach ale kiedy ja będę na Twoim etapie.... . A nam się udało zalać fundamenty i zrobić ogrodzenie (a mieliśmy tego 176m) i w tym tygodniu wymurujemy z bloczków ,wykopiemy studnie i to w 2011 będzie chyba koniec bo niestety zima będzie przeszkadzać,chociaż my handlujemy węglem i mój mąż zawsze mówił,aby zima była do maja a teraz jak mu przypomniałam to stwierdził- ale nie w 2012:no: . Edytowane przez mada7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Synthia, no pokażesz tą swoją kuchnię?? Jak myślę o domu to jakoś myślę tylko o kuchni:)

 

:)) jak już poprawią mi ten nieszczęsny blat pod koniec listopada dokładnie to termin mamy ustalony na 28. Sama już się nie mogę doczekać. Myślę że przeprowadzka u nas będzie dopiero na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kuchnie oczywiście mamy skończoną, jedną nogą już w domu, gaz wkopany w drogę czekamy na ostatnie dokumenty, składamy kwity i w grudniu mieszkamy ;)

 

Skończyliśmy też ocieplać poddasze, zdjęcia z kuchni mam dać jak posprzątamy, tak przykazała mi żona :)

 

ps. klemensik77 domek z dachem to juz jest coś, super się prezentuje, gratulacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klemensik77 jak wcześniej zauważyłaś będę mieć ten sam wariant co Ty,

a po obejrzeniu fotek, dodam, że nawet tak samo usytuowany względem stron świata...

 

Jak oceniasz wielkość otworu okiennego w łazience ?

pytanie oczywiście również do pozostałych...

Mi chodzi po głowie, aby powiększyć (tzn. dolną krawędź obniżyć, górną i boczne zostawić)

 

ma może ktoś pod ręką zdjęcia swoich łazienek?

 

PS Udało mi się dzisiaj przepchnąć ZUDP i w przyszłym tygodniu składam na PnB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arus666 My powiększyliśmy okno w łazience. W oryginale jest 80 na 80 a my mamy dokładnie zmierzony otwór - 91 na 103 cm. Mam sporo fotek z wnętrza, mogę Ci je przesłać na meila napisz mi na priva. Wyślę Ci z opisem. My koło kibelka zrobiliśmy wnękę na małą szafę. I tyle zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

My w sobotę skończyliśmy ogrodzenie tj. napęd do bramy, domofon i takie tam inne. Zainstalowałem do końca odkurzać centralny, złożyliśmy stół i krzesła do jadalni ;) . Żona przygotowała kolację i postanowiliśmy zostać w domu na pierwszą noc, było oczywiście przefantastycznie, problem tylko taki że nadal nie mamy podłączonego gazu i nie mamy c.w.u ;( ale myślę że to już chwilka/. W domu zostało mi kilka poprawek na ścianach oraz jakieś tam listwy łączeniowe na podłodze, czy zmontowanie anten telewizyjnych ;) Coś czuje że w tym tygodniu skończę robotę ;)

 

Zamontowali nam też Plisse w okna, polecamy, zdjęcia wkrótce

 

Z uwagi na to że idą święta to i ruch mam większy w firmie stąd też moje lekkie zaniedbanie na forum, za co bardzo przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to że idą święta to i ruch mam większy w firmie stąd też moje lekkie zaniedbanie na forum, za co bardzo przepraszam ;)

 

a ja jestem ciekawska więc zapytam czym się zajmujesz ze masz ruch przed świętami,my handlujemy węglem i totalny zastój w tym roku,ludzie chyba licza ze zimy nie będzie a na wiosnę budowy ciąg dalszy a zarobek marny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska widzę że to nasze forum troszkę ucichło.

U nas tak mieszkamy jedną nogą czyli praawie , internetu nie mam i łapię tylko z doskoku (tak jak teraz po cichu w pracy) :))).

Blat w kuchni zrobiony solidnie. Ułaaa popprostu jest cudny :lol2:, mebli nowych w domu nie ma (trzeba było przewieźć stare i troszkę wyglądają żałośnie, będzie motywacja do szybszego urządzenia domku), z sufitów wiszą wciąż kable i żarówki, ale cóż musimy troszkę pomieszkać w tym co mamy, zregenerować poszarpane nerwy i odpocząć, do świąt nic więcej już nie ruszymy. Po nowym roku zaczniemy dalej urządzać mieszkanko.

AAA ale fotkę kuchni wrzucę obiecuję

 

LUKIASZ właśnie zamierzam przejrzeć stronkę z zabawkami, bardzo dobrze że się zareklamowałeś. Możesz liczyć w najbliższej przyszłości na wsparcie

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...