Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

co do zabawek, piszcie po rejestracji swoje dane na email, utworzyłem grupę Z10 której dodałem odpowiednie rabaty od cen ze strony.

 

 

Co do Naszego domku, dzisiaj jestem świeżo po pierwszej prawdziwej nocy w Naszym domu, oczywiście został odpowiednio "ochrzczony" w sypialni :). Póki co jest super, oczywiście brak ciepłej wody a ogrzewanie tylko z kominka, ale jest na dworze ciepło więc kichy nie ma ;). Gaz ma być do 2 tygodni, czyli na święta na 100%. Zdjęcia wrzucimy jakoś niedługo cały czas są porządki, wypakowywanie z kartonów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Ewa D. Witamy Wszystkich forumowiczow!

My po dosc dlugiej przerwie powracamy...

Ewa D. - nasze gratulacje!!! Prezentuje sie naprawde swietnie. teraz nic innego jak sie przeprowadzic i zamieszkac ....o ile juz tego nie zrobiliscie.

 

GRATULACJE i 3mamy kciuki w dalszych pracach.

 

Pozdrawiam

Kulina&Kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Zetkowiczów,a oto nasza Zetka!:bye:

 

Ewa D. Śliczny domek :) Na zdjęciu nie zabardzo u mnie widać ale czym macie obłożone wejście i podcień?

 

U nas też miała być przeprowadzka aż wszystko będzie zrobione, niestety w naszym przypadku nie zadziałało i nie wiem czy byśmy się przeprowadzili w przyszłym roku. Musieliśmy się przeprowadzić niestety w takim stanie a nie innym i teraz powolutku będziemy sobie kończyć

 

My teraz głowimy się nad oknami. na tapecie zostały 2 firmy - OKNOPLAST Platinum Evolution (profil Veka) oraz OKNODOM i Bluevolution (profil Salamander) - jedne i drugie są trzyszybowe. Różnica w cenie to około 1.5 tyś. Co myślicie na ten temat???

 

Klemensik Ja też nie znam firmy OKNODOM. Znajomi mają okna z Oknoplastu i są zadowoleni. Ma mamy Jezierskiego i też jesteśmy zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ewa super wygląda Wasza zetka. My teraz głowimy się nad oknami. na tapecie zostały 2 firmy - OKNOPLAST Platinum Evolution (profil Veka) oraz OKNODOM i Bluevolution (profil Salamander) - jedne i drugie są trzyszybowe. Różnica w cenie to około 1.5 tyś. Co myślicie na ten temat???

 

Witaj Klemensik77.

Ja napisze tak: my wybralismy profile VEKA i okucia WINKHAUS. Veka - podobal nam sie ksztalt zewnetrzny i wewnetrzny samego profilu. Okucia: szukalismy specialnie WINKHAUS- poniewaz mam obraz tych okuc u moich tesciow ( przez ponad 10 lat nic sie dzialo). To bylo nasze glowne kryterium. I cenowo firma ktora wybralismy byla lepsza od innych. Pakiet 3 szybowy. Warto popytac o opinie innych odnosnie konkretnych firm z Waszego regionu.

Milego dnia

 

Kul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, mąż był rano w tym Oknodomie i okazało się, że walnęli się przy pierwszej wycenie. Wyszło drożej niż w OKNOPLAŚCIE. OKNOPLast z montażem Platinum Evolution wyszedł na Zetkę ok. 14.100 zł. No to temat okien mam z głowy. Małżonek z rana do nich zadzwonił i może nawet dzisiaj przyjadą wymierzyć.

Kochani przeleciałam ten nasz wąteczek i nie znalazłam odpowiedzi na niektóre pytania a mianowicie - ile wyszło m2 tynków, wylewek a ile m2 ocieplenia? Może macie gdzieś to skrzętnie zanotowane???Przymierzamy sie do zakupu styropianu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem otwarta nie będzie. Mam w tej chwili wybudowaną tą ściankę 30 cm przy spiżarce i tą 60 cm z drugiej strony. I mam zamiar pociągnąć barek tak z 1.5 m o wysokości...??? nie wiem dokładnie jakiej:) I właśnie taki murek barek zrobilibyśmy z cegły ręcznie formowanej czy z czegoś podobnego:) Coś takiego jak u Papisi tylko niższe,węższe i z czegoś jasnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie gdzieś to skrzętnie zanotowane???Przymierzamy sie do zakupu styropianu:)

 

tynki to każdemu inaczej wyjdą bo:

1. zależy od wariantu projektu

2. zależy od krzywizny ścian ;)

 

Nam wyszło coś około 510m2

 

Elewacji około 190m2 ale to około, pamiętam że coś domawialiśmy na końcu bo by zabrakło

 

Najlepiej to przeliczyć z natury

 

Lukiasz nie posprzatałeś jeszcze:)??? Bardzo jestem ciekawa Twojej kuchni:)

 

Cały czas "wychodzimy" z kartonów ;)

ale kuchnia już posprzątana, ale jeszcze nie wszystkie LEDy przyszły, jeszcze chwilkę ;)

Edytowane przez lukiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo się cieszę,że nasza Zetka się podoba.Chciałabym odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących naszego domku.

KULLINKU! Nasze okna są firmy Velux,wybraliśmy je, ponieważ wszyscy nasi znajomi mają takie okna i są zadowoleni no i ostatecznie cena nas przekonała.

SYNTHIO!Płytki w podcieniu i na tarasie to Firma bodajże INKANA-kolor Orage[brąz łamany szarością]

ANIUNIA81! Kolor tynku to perłowy biały z palety RAL,ale na domku wygląda troszkę cieplej.A nazwy tynku nie pamiętam,ale dowiem się jutro.Obiecuję!Faktycznie dobrze komponuje się zarówno z grafitowym dachem i podbitką ,jak i z ciemną stolarką.

Pozdrawiam wszystkich. Ewa:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...