Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lukiasz - pięknie, to ja tez troszkę nadrobię.

 

Papisiu super extra!!! A łazienka wyszła lux. Travena w łazience była moim drugim faworytem.

Tylko u mnie na kompie strasznie ciemne zdjęcia widać.

 

Fajnie ,też bym tak już chciała !!

 

Skubisie oj będzie się działo już niedługo. Tylko gdzie te wasze fotki można znaleźć?

 

Papisia, u Was to jest superaśnie, jak z jakiegoś katalogu, nas niestety nie stać na takie luksusy, może kiedyś ehhh

 

Lukiasz domek świetny. Kuchnia wyszła superowo. Mnie intryguje ta szafka w salonie podświetlana. Bo to chyba szafka?

I co najważniejsze, to to że mieszkacie w swoim domku.

 

Acha wszystko dotarło w komplecie. Dzięki wielkie, niestety nie dało rady schować prezentu pod choinkę. Dzieciaki zobaczyły i już stoi złożony w salonie u szwagierki. Komputer przestał istnieć. I dobrze :))))

 

A jak będziesz miał chwilkę to napisz mi proszę jak zmieniłeś halogeny na ledy w okapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościć tylko mogę wszystkim stanu zaawansowania prac

ja w zeszły piątek złożyłem dokumentację na PnB, ale to nic w porównaniu z narodzinami córeczki i zdaniu egzaminu na uprawnienia budowlane w zakresie projektowania instalacji elektrycznych

ponieważ parę postów wcześniej były drobne autoreklamy, więc jeśli ktoś będzie potrzebował projektanta instalacji elektrycznych ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak okno wyszło super ma 2,40 szerokości dlatego zrobiliśmy witryne ,żeby nic nie zakłócało widoku.Garaż też jest ogromny,chociaż idę o zakład że za pare lat okaże sie że jest mało miejsca hi hi.Okna tarasowe też powiększyliśmy na 3,60 Edytowane przez Skubisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arus666.. Gratulacje

 

 

Skubisie znalazłam album :) Super wnetrze będzie bardzo fajny pomysł z tym oknem zamiast wykusza, no i ta ścianka w kuchni wyszła fajnie. Aż się nie mogę doczekać dalszych postępów.

My też poszerzyliśmy i wydłużyliśmy okna tarasowe i w wykuszu (bo oczywiście tak chciałam), teraz przy ich myciu mniej mnie to cieszy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Przed nami jeszcze długa droga - dopiero czekamy na przepisanie działki na męża, ale wiemy już, że nasz domek to będzie właśnie Z10!

Myślę, że jak dobrze pójdzie z tym załatwianiem to w lato będziemy się brać za kopanie fundamentów (może nie ja, ale mąż ze znajomymi na pewno ;) )

Może i jakieś pierwsze mury staną... zobaczymy ile będziemy czekać na papierkowe sprawy. Wasze domki są piękne i jak tak spoglądam na wnętrze Zetki to przyznam szczerze, że ten dom podoba mi się coraz bardziej. Nasza Zetka będzie parterowa, z garażem ale z której strony to jeszcze jest sporo czasu by to zdecydować. Chcemy budować sami dom z pomocą wujka, który stawiał już nie jeden dom więc pojęcie o budowie ma - to nas nie martwi. :) Jedynie co to musimy się liczyć z kosztami materiałów w trakcie budowy, ale dzięki forum wiemy już mniej więcej na co mamy się szykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz kuchni śliczna !!!! żyrandol żony też super więc nie rozumiem tej minki obok!!!! Jak patrzę na Waszą bielutką kuchnie to przypomniało mi się jak my zrobiliśmy remont dużego pokoju gładzie i pomalowqane na niebiesko sciany były i jeszcze nie zdązyłam zawieścić obrazów a mój wtedy 3-leni Szymon wziął kredki i wymalował na głównej scianie bazgroły bo stwierdził ze jest pusto i brzydko:jawdrop: i zamiast sprzatać malowałam ścianę jeszcze raz. Ale takie cuda z dziećmi jeszcze przed Wami:bye: Edytowane przez mada7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...