Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drogi Skubisiu!

Przecież Nam już niewiele brakuje.Położymy kafelki,panele,podłączymy ogrzewanie,kupimy i zamontujemy drzwi,schody,zrobimy piękny kominek,

wyposażymy łazienki,kuchnię i wszystkie pokoje,taras obowiązkowo,no i jeszcze ogrodzenie i co za tym idzie ogródek....A potem już tylko zostanie nam cieszyć się kredytami!!!!:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Tak przy okazji, witam wszystkich zwolenników z10. Dopiero teraz dołączyłam do formum, chociaż już mieszkamy w domu od 3 miesięcy :)

 

Aniu R pięknie, pięknie , kominek mnie rozłożył jest cudny, przy salonie musiałam oczywiście się pogubić bo ja mam lustrzane odbicie:D, kuchnia świetna, no i wszystko świetnie zgrane

 

Bardzo Ci dziękuje ,bałam sie ciemnych podłóg,ale rozwiałaś moje wątpliwości,Jak masz jeszcze jakieś zdjęcia to wstawiaj ,tego nigdy dość . Dzięki jeszcze raz!!

 

Skubisiu oprócz więcej widocznego kurzu na ciemnej podłodze wszystko jest ok. Pomieszczenia w zetce są spore więc naprawdę nie musisz się bać ciemniejszej podłogi.

 

 

Dziewczyny ja się wypaliłam urządzaniem swojego domu, (nie wiedziałam że w 80 tys mieście tak trudno jest znaleźć stolarza, który zrobi mi komodę i szafę do sypialni, będę musiała znowu się najeździć:bash: )

Wykańczać swój domek będę razem z wami i fotki będę wrzucać ale muszę mieć co pokazać żeby się pochwalić:evil::D

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...