Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu tak myślałam jak tylko zerknęłam na waszą przepiękną podłogę, my też mamy orzecha :)

Oczywiście że podłoga nie jest ciemna, na tych zdjęciach tak widać, ja jak wcześniej wrzuciłam zdjęcie holu to podłoga wyszła żółta;)

 

Aniu mam pytanie czy ty kuchnię masz zasłoniętą częściowo ścianką?

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha jeszcze jedno Aniu planowałaś już może co będziesz wieszać w oknach zasłony, rolety, firany idt...

Ja już jakiś zarys mam na okna oprócz tego nieszczęsnego wykusza. Przymierzam się do rolet tylko nijak nie mogę sobie ich wyobrazić w oknie a drewnianych żaluzji nie chcę. Już miałam są piękne ale ich czyszczenie załamka

 

Chyba że ktoś z forumowiczów pomoże i wrzuci parę pomysłów na wykusz

 

Lukiasz a u was może coś przybyło w oknach?

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klemensik

ja też mam lustro, i mam stolik 70 x 70 na ściance ze spizarką, ale krzesła mam dwa, by nie zagracać kuchni - dzieci jedzą rano sniadanko przed szkołą, czasem przydaje się gdy kroje warzywka na sałatkę, a wspólne posiłki i tak jadamy przy stole.na tej ściance (u mnie z cegły) nie stawialam stolika, bo trudny dostęp do lodówki byłby.

ale masz rację, stolik w kuchni to podstawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ale pobudziłaś moją wyobrażnie,od wczoraj myślę ciągle o Twoim domku. Coś tam sobie już w głowie poukładałam a teraz u Ciebie też fajnie z tą ścianką w kuchni a jak tylko zrobi się ciepło wchodzi murarz i powinnam podjąć decyzję.Od Papisi zgapiłam schody na górę:rolleyes: tez będę mieć taki hol Szkoda tylko że zetkowicze ,którzy już mieszkają lub sie wykańczają tak mało zdjęc wklejają ,dlatego Aniu wklejaj wszystkie co masz ,bo zrobiłaś "ucztę " i jaki ruch na forum:wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...