Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witamy ponownie wszystkich posiadaczy projektu Z10:)

Ponawiam moją prośbę, proszę Was o zdjęcia na mojego maila asych pięknych domków. Chcielibyśmy zobaczyć wnętrza różnych domków zanim wybierzemy ten jedyny. I jeszcze kilka pytań: czy ktoś z Was ma ogrzewanie tradycyjne na węgiel a jeśli tak to czy macie kotłownie tak jak w projekcie? Pytanie również o działkę, my mamy dość małą działkę jakieś 30x20 i nie wiem czy domek ten domek na takiej działce będzie się dobrze prezentował. to mój mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przepraszam, że prosze o wnetrza na mailam, ale jestem tu nowa i wiele fotek ze starszych postów nie mogę otworzyć. Jestem ciekawa rozmieszczenia pokoi, łazienki i kotłowni. Pytałam także o działkę bo nie wiem czy ten domek będzie dobrze wyglądałna małej działce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - bez garażu.

 

Sypialnia będzie obok łazienki - po prawej stronie.

Dokonaliśmy drobnych zmian w projekcie, powiększyliśmy łazienkę, zmniejszyliśmy otwór wejściowy do kuchni, przesunęliśmy komin. A teraz nie wiem gdzie będzie najlepsze miejsce na kominek?

 

teraz jesteśmy na etapie planowania co gdzie będzie, kontakty, gniazdka, podłączenia itd. Nie jest łatwo wyobrazić sobie jak to będzie....

 

Najłatwiej to zobaczyć, załączam projekt po zmianach.

Edytowane przez Badzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że prosze o wnetrza na mailam, ale jestem tu nowa i wiele fotek ze starszych postów nie mogę otworzyć. Jestem ciekawa rozmieszczenia pokoi, łazienki i kotłowni. Pytałam także o działkę bo nie wiem czy ten domek będzie dobrze wyglądałna małej działce.

 

Droga Broniu jeżeli nie możesz otworzyć fotek tz że są usunięte. Tak może być w moim przypadku a to tylko z tego względu że mam limit na fotosiku i jak zamieszczam nowe to muszę usunąć stare. Był filmik na yutubie (nie wiem czy tak się pisze) wersja pokazowa zetki. A tak na marginesie to dopiero w ostatnich postach na tym wątku pojawiło się więcej zdjęć z wnętrza zetki.

Poza tym nie napisałaś jaka wersja z10 cię insteresuje. Na stronie studia z500 masz rozrysowane usytuowanie domu.

 

Czy udało Was się wygospodarować miejsce na garderobę? Zastanawiam się czy nie postawić ścianki w sypialni, aby powstała malutka, wąska ale zawsze osobista garderoba :)

Jakie są Wasze doświadczenia?

 

Badziu ciężko będzie ci wygospodarować garderobę w sypialni. Jeżeli już to bardziej pomyśl o dużej szafie. Jeżeli nie masz programu do wnętrz to weź poprostu papier milimetrowy i rozrysuj sobie pokój a jak wstawisz sobie już tam samo łóżko myślę że standard 160 X 200 i po bokach szafki nocne to sama się zorientujesz ile miejsca zajmie ci garderoba. A poza tym ściankę możesz sobie postawić zawsze jak już będziesz miała mury.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...