Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Marsylia - klasa urządzony domek.

O to bardzo nas pocieszyłaś z tymi 8 metrami spalonymi gazu za metr!!! Piec chodzi non-stop? Dogrzewacie kominkiem?

My mieszkając w bloku w starym budownictwie na 55 m mieliśmy piec gazowy dwufunkcyjny i ogrzewanie i woda pochłaniała nam 7 m gazu na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nasz piec jest kondensacyjny z zasobnikiem 120l wody, sterowany programatorem w domu, gdzie możemy sobie nastawić parametry grzania na każdą godzinę. Nie montowaliśmy pogodówki na zewnątrz, gdyż nasz monter -pozdrawiamy Pana Mariusza- stanowczo nam odradził. Poza tym mamy dobrze ocieplony dom, steropian 15cm i ściany z porotermu 25cm pióro wpust. Nasz domek trzyma ciepło jak termos:lol:. Kominkiem nie dopalamy gdyż mamy na razie dosyć babrania się z popiołem:). Piec włącza się ze dwa razy na dobę, po trzy godziny pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki papisia, bo tam gdzie u Ciebie jest umywalka, to u nas będą drzwi. I u nas musi jeszcze wejśc hydrofor i stanąc na podłodze, bo wisiec nie może - mamy własną studnię.

Lukiasz - mężuś mówił mi, że u nas na działce powódź - jutro strzelę fotkę.

 

A we wtorek wchodzi hydraulik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne macie te wnętrza :-) aż miło popatrzeć. Słuchajcie ile miesięcy z załatwianiem spraw (pozwolenie na budowę i inne) może minąć zanim zaczniemy kopać fundamenty ? Działkę mamy przy drodze, jest nieuzbrojona... Proszę podjacie chociaż w przybliżeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

dawno nie zaglądałam na forum, a tu tyle zmian ;)

u nas też same zmiany, w końcu udało nam się przeprowadzić do domu ( a raczej zostaliśmy do tego zmuszeni, przez ludzi, którym wynajęliśmy mieszkanie)

Kartonowe życie, jest męczące ale mimo wszystko jestem szczęśliwa, że mam już za sobą przeprowadzkę. W trakcie pakowania zrobiłam sobie małą przerwę i urodziłam cudną córeczkę hihih

Teraz powoli staram się ogarnąć totalny chaos panujący w domu. Nie widać końca prac, nie widać końca zimy i nie widać końca wydatków brrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy ,chcialam Was prosic o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitacje mojej córki http://www.PodarujDagmarce.pl .Dagmarka w wakcje będzie miec zabieg fibrotomi w prywatnej klinice w Krakowie bo NFZ nie refunduje zabiegów przeprowadzanych przez rosyjskich specjalistow a ktory kosztuje 12 tys. Będę wdzięczna za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...