Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OPOCZNO - dyskusje o płytkach, kolekcjach, jakości, układaniu


akinom

Recommended Posts

Z przykrością donoszę, że Organza to ostatnia kolekcja płytek, jaką kupiłam z Opoczna. Skutecznie mnie wyleczyła z pozytywnej opinii o tej firmie. Pisałam już, ze wybraliśmy sobie najgorsze z możliwych połączenie - szarość z bielą w poziomie. Białe były krzywe, reklamacja uwzględniona, płytki zostały wymienione. I co??????

 

po 3 tygodniach od złożenia reklamacji, czyli DZIŚ przyjechały płytki z głównego magazynu z Wałbrzycha, bo w Opocznie ponoć prostych nie mieli ...... krzywe jak cholera!!!!! Już nie mam siły składać reklamacji od reklamacji i czekać kolejnego miesiąca, bo już powinniśmy mieszkać w domu. Porażka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No cóż - nikt nie ma pomysłu. Ale i tak się zdecydowałam na opirus- Pan mąż się wziął i zakochał w tych płytkach- a niech ma chłopina kawałeczek szczęścia :-)

Jak kiedyś łazienka powstanie to wkleję fotki- ale nie będzie to zbyt prędko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wyjść ciekawie

spokojne ściany kremowe a do tego stylowe meble, i dodatki

koniecznie pochwal się rezultatami pracy

 

a może masz juz jakieś wstępne projekty?

na razie tylko w głowie. Jak znajdę czas to może uda mi się zrobić jakąś wizualizację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moja łazienka w płytkach linero właśnie została ukończona i przyznac muszę, że wyglądają pięknie a i mój płytkarz była raczej zadowolony z jakości płytek :)

No ale mój Fachowiec to tylko przez duże F, bo to doświadczona osoba, która wie co robi i nie szuka dziury w całym :)

A łazienka w białych i niebieskich Linero jest moją perełką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fugi - generalnie płytki są równe, glazurnik nie narzekał. Pamiętaj jednak, że w razie jakichkolwiek problemów z płytkami (nie tylko Opoczno) nikt nie uwzględni Ci reklamacji jeżeli nie będzie fug - każdy producent okresla jaka powinna być minimalna fuga.

 

Tutaj (na samym dole) zdjęcia mojej nieskończonej jeszcze łazienki http://forum.muratordom.pl/koniczynka-kasi-i-marcina,t135880-60.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fugi - generalnie płytki są równe, glazurnik nie narzekał. Pamiętaj jednak, że w razie jakichkolwiek problemów z płytkami (nie tylko Opoczno) nikt nie uwzględni Ci reklamacji jeżeli nie będzie fug - każdy producent okresla jaka powinna być minimalna fuga.

 

Tutaj (na samym dole) zdjęcia mojej nieskończonej jeszcze łazienki http://forum.muratordom.pl/koniczynka-kasi-i-marcina,t135880-60.htm

 

Dzięki wielkie. Masz fajną łazienkę :-) I w ogóle cały domek :-)

Jak masz zrobioną obudowę wanny? To są cięte płytki Linero? I na jakiej wysokości masz ten poziomy szklany dekor?

I jaką masz grubość fugi?

Chodzi mi oczywiście o tą Twoją niebieską łazienkę :-)

 

A co do ewentualnych reklamacji, to chyba i tak żaden producent nie uwzględnia reklamacji gdy płytki już są na ścianie.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja z dwoma pytaniami.

 

Jak jest z utrzymaniem czystości tych płytek na ścianie (kremowych, niebieskich, zielonych)? Nie ma z tym problemów? Czy zostają na nich zacieki z wody?

 

I czy ktoś ma kremowe płytki na podłodze? Jak jest z utrzymaniem ich czystości? Bardzo widać na nich brud?

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...