Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OPOCZNO - dyskusje o płytkach, kolekcjach, jakości, układaniu


akinom

Recommended Posts

a czy obróbka tych płytek jest faktycznie problematyczna???

nasz glazurnik powiedział, że są extra: równiutkie i bez problemu się tną i szlifują, nie kruszą ani nie są twarde (muretto są twarde i trudniejsze w obróbce).

a tak wyszły u mnie:

http://img166.imageshack.us/img166/7606/p2280027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Amfi, łazienka wygląda super, wreszcie coś bez miliona dekorów,esówfloresów i innych zbędników!!!! Faktycznie przypomina piaskowiec!!!

Przy okazji, jaką masz wysokość ściany kolankowej przy wannie i jaki jest kąt nachylenia dachu? Też będe miała wannę pod skosem, z tą różnica, że na skosie będzie okno!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfi, łazienka wygląda super, wreszcie coś bez miliona dekorów,esówfloresów i innych zbędników!!!! Faktycznie przypomina piaskowiec!!!

Przy okazji, jaką masz wysokość ściany kolankowej przy wannie i jaki jest kąt nachylenia dachu? Też będe miała wannę pod skosem, z tą różnica, że na skosie będzie okno!!!

Pozdrawiam

 

dzięki aniaitomek za miłe słówko :-) podobają mi się takie neutralne kolorki :-)

co do ścianki kolankowej jest bardzo nisko- 85 cm, a kąt nachylenia 40 stopni, ale o dziwo nie jest tak źle z dostępem do wanny - jest odsunięta od ściany prawie 40 cm (półka z baterią), poza tym kilka cm niżej osadzona, bezpośrednio na posadzce. Oj, przydało by się okno nad wanna i u mnie :lol: lezałabym w pianie spoglądając na gwiazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałyscie chyba strasznego pecha z tym transportem, my zamawialismy przez e-płytki i dosłownie jedna płytka była uszkodzona :o Co do kantów i nierównosci fliziarz nie zgłaszał zadnych zastrzezeń. Lazienka juz w zasadzie gotowa, ale jakos nie moge sie zabarc za fotografowanie :oops:

Płytki sa naprawde bardzo ładne, choc moja łazienka jest dosc banalna, bo z niebieskim.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się w nich zakochałam.

Miałby być na 1000% w kolorze beż-brąz.

Ale jak zobaczyłam to:

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/7505e168582241fb786116d199048b8d,6,19,0.jpg

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/caf85f6c3d9784e0454603c44d83b047,6,19,0.jpg

 

To oboje z mężem zmieniliśmy zdanie.

a masz wieksze zdjecia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...