Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OPOCZNO - dyskusje o płytkach, kolekcjach, jakości, układaniu


akinom

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przykład - Jak Organzy układać nie należy...

Z Liroya na Puławskiej w Piasecznie. Chyba chceli pokazać jak najwięcej kombinacji na metrze kwadratowym :)

 

http://images49.fotosik.pl/97/08ef297384e121bem.jpg

 

http://images38.fotosik.pl/93/90f6584489ca0100m.jpg

 

Ale i tak widać że płytki super plus może kogoś interesuje jak wyglądają dekory z geometrycznymi kształtami bo zazwyczaj widać te kwiatowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze płytki LINERO są bardzo krytykowane a ja własnie je zakupiłam i myślę że nie będzie tak żle.Jak mi ktoś podpowie jak wkleja się tutaj zdjęcia to chętnie zamieszczę co prawda narazie projekt ale może komuś się spodoba

 

nie powiem Ci jak wkleja się zdjęcia bo nie wiem ale z ogromną ciekawością obejrzę zdjęcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodka juz widać, ze fajnie wyszło :D

 

Magda to na razie projekt, czy juz masz gotową łazienkę?

 

vieta moim zdaniem, te płytki świtnie pasują do sensuala. Załuję, ze nie było nas stac, ale jak przymruże oczy wydaję mi sie, ze te moje niebieslie to prwie sensual :wink:

 

No i po Waszych zdjeciach chyba jednak nie pokaze mojej "niebieskiej laguny", bo strasznie banalna jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodka juz widać, ze fajnie wyszło :D

 

Magda to na razie projekt, czy juz masz gotową łazienkę?

 

vieta moim zdaniem, te płytki świtnie pasują do sensuala. Załuję, ze nie było nas stac, ale jak przymruże oczy wydaję mi sie, ze te moje niebieslie to prwie sensual :wink:

 

No i po Waszych zdjeciach chyba jednak nie pokaze mojej "niebieskiej laguny", bo strasznie banalna jest...

 

pokazuj, pokazuj!!!!!!!!!

my będziemy mieć tylko pomarańczowy pasek nad wc:) ale fakt, one są b podobne i tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...