Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OPOCZNO - dyskusje o płytkach, kolekcjach, jakości, układaniu


akinom

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chyba się nie doczekamy zdjęć z realizacji :(

A co myślicie na temat tych ciemnych brązowych płytek na podłodze?

http://www.opoczno.com/produkty_zasoby/1160.jpg

Najbardziej podoba mi się taki układ jak na zdjęciu powyżej, ale zastanawiam się czy na tej ciemnej podłodze nie będzie za bardzo widać wszystkich "paproszków"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego ciągłego odkurzania się obawiam :-?

Ale z drugiej strony, miałam swojego czasu zupełnie białe płytki na podłodze w łazience i to też była porażka - podłogę trzeba było myć dosłownie codziennie. Po roku skuwaliśmy te płytki i wymieniali na zielone :wink:

M.in. w związku z tymi złymi wspomnieniami dotyczącymi białych płytek skłaniam się ku ciemnej podłodze.

Może wypowie się ktoś kto ma brązowe płytki na podłodze w łazience i chwali sobie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mam za dużo optymizmu, ale zalezy mi na ciemnych płytkach w łazience... W tej chwili mam jasne, nawet w mazaje i kazdy wlos widac (mam ciemne)

Fiji jest dosc blyszczace, bedzie odbijac swiatlo, zdecydowalam sie na nie i za dwa miesiace powiem jak sie sprawdzaja.

 

Ooo, to koniecznie poprosimy zdjęcia jak już łazieneczka będzie gotowa!

A jeżeli chodzi o błyszczenie się płytek to podłogowe też są błyszczące ( pytam bo nie widziałam jeszcze tych płytek na żywo )? Nie boisz się, że może być trochę ślisko?

Ja mam wprawdzie jasne włosy ale na tych moich nieszczęsnych białych płytkach nawet one były bardzo widoczne, może z ciemnymi nie będzie tak źle? W ostateczności będę się czesać w drugiej łazience gdzie mam Minimala Tubądzin, więc blond włosów nie powinno być widać na podłodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podloga jest blyszczaca, glazura dosc matowa, jak juz pisalam za bardzo mi sie kojarzyla z sidingiem, wzor tez jakby troche "drewnowaty" Moze w duzej lazience, jak na aranzacjach wyglada to dobrze ale na moich 6 metrach nie ryzykuje.Choc te ornamenty jarzebinkowe pieknen sa :)

mam nadzieje, ze nie bedzie za slisko... Jak bedzie za slisko albo za ciemno to trudno - poloze dywaniki ;) jak bedzie gotowe to dam zdjecia.Ale ja fiji tylko na podloge, na scianach bedzie euforia z cersanitu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

ja mam Damasco Cappucino na podłodze w przedpokoju i kuchni. Wprawdzie powierzchnia mała, ale nie uważam, żeby były to małe płytki.

Ja je jakis czas temu pokochałam miłościa bezwarunkową i wiedziałam, ze musze je mieć mimo to, ze każdy śmiec na nich widać (tylko kurzu nie).

 

Sprawują się b. dobrze. łatwo czyszczą. nie wiem, co jeszcze chcecie wiedzieć.

 

Aha Opoczno ma dość wysoką tolerancję wymiarową :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Teraz ja mam również. Na dość dużej powierzchni. W salonie, w kuchni i korytarzu, jakieś 50 m. kw. W salonie mocca z paskiem antracytu, w korytarzu mocca z paskiem capucino , w kuchni capucino . Wygląda to bardzo ładnie, niestety jest bardzo niepraktyczne. Szczególnie mocca, widać na niej nawet ślad bosej nogi :cry: .

Teraz w salonie i jadalni położyłbym capucino z paskiem antracytu pod stołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma? zastanawiam sie czy takie "porowate" plytki mozna latwo utrzymac w czystosci a moze wrecz przeciwnie.

Wiem, ze sa specjalne preparaty, ktorymi mozna zaimpregnowac np: kamien czy terakote, wtedy nie ma problemow z myciem.

 

Moze ktos z Was podzieli sie zdieciami badz uwagami na temat "porowatych" plytek?

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/nc/bj/tmfj/MqSyetTwo3WXT399XX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...