Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OPOCZNO - dyskusje o płytkach, kolekcjach, jakości, układaniu


akinom

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie HG w ogóle się nie sprawdził :( Próbowałam też jakiegoś Sanprofi (nie pamiętam nazwy dokładnie) i dopiero Szopem Atlasa jako tako (nie idealnie) doczyściłam przed impregnacją. Ale to jeszcze daleko do ideału. Nic to, trzeba ponosić konsekwencje błędnych wyborów ;)

Co do błędnych wyborów fug, to niestety mam też większe błędy na sumieniu, cały salon ma za jasną fugę, a niestety z sugerowanych na forum sposobów nic mi się nie przydało :( Ale to już offtop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak!!! Dokładnie! Na maksa! Właśnie położyłam te płytki i jestem ... ZDZIWIONA. Przy mocnym oświetleniu płytek od góry wydają się jednolicie kremowe, ale przy lżejszym czy po prostu dziennym mają rzeczywiście tą smugę :evil: Myślałam, że bez bólu zaakceptuję ich 'urok' - dopóki ludzie nie zaczęli mnie pytać czy to a)klej przebija (?!?!), b)takie brudne te płytki.... :evil:

 

Jedyna nadzieja w jakimś super oświetleniu. Chociaż w dzień nie pomoże :roll:

 

A co Ty na to? Jakieś pomysły? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze zadnego pomyslu..narazie jest mi smutno i wsciekla jestem;/

Dzis klada mi plytki na sciane i tez na scianie bedzie krem...czuje ze wieczorem jak pojade obejrzec wkurze sie maxymalnie...Nie wiem kto wpadl na pomysl zeby zrobic ten nalot na bialej plytce...porazka totalna..

Ciekawa jestem jak pszczolka_maja...pisala ze jej lazienkia wyglada slicznie, wiec moze jest na to jakis sposob...Takie drogie plytki a takie rozczarowanie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie sadzilam ze tak to bedzie wygladalo...mam nadzieje ze w calosci z fuga bedzie lepiej..Na Twoim zdjeciu krem wyglada b. fajnie...nie widac tych cieni...No nic, teraz tylko dobre swiatlo i bede musiala sie przekonac do tego ...dzieki za odp

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez dolacze zdjecia ..ale to jeszcze kilka dobrych dni zanim sie skonczy lazienka...Moze to mial byc zloty a wyszedl zolty :(....Na podloge mozna dac chodnik...ale co ja dam na sciane:) To bede czekala na Twoje wrazenia po zakonczeniu.. zobaczymy co nam wyjdzie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ja mam ubikacje w tych płytkach. na ścianach białe i grafity na podłodze. jasne płytki mają rzeczywiscie takie cieniowania, jednak mi to akurat to nie przeszkadza robią sie z tego takie pasy i wygląda to dobrze.

ubikacja jeszcze nie skończona, za lustrem jest szafka do której powędrują rzeczy lezace na ziemi :)

 

 

<a href=http://bibainfo.pl/pub/93.176.225.17/2010/02/24/120118/2335/mini_IMG_0144.JPG' alt='mini_IMG_0144.JPG'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwne, może aparat coś pomieszał z kolorami... ale mimo wszystko - u Ciebie nie widać absolutnie żadnych smug! Czy to możliwe żeby aż tak wielkie różnice były pomiędzy poszczególnymi partiami?! Aż zrobię zdjęcie mojej podłogi i jutro postaram się wkleić.

 

P.S. Jakie masz oświetlenie w tej łazience? Chodzi mi o moc, rodzaj żarówek i umiejscowienie.

 

P.S.2 Czy ja dobrze widzę, że na ścianach masz te mniejsze płytki? Czy to są te 30x60 tylko perspektywa przekłamuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja wiem jak wygląda wąż i rozumiem założenie. Moim zdaniem jednak im nie wyszło. To cieniowanie (szczególnie do chłodnej płytki szarej) powinno być w tej samej gamie. Szarawe, ciemnokremowe, a nie siki mego psa miki!

 

Mi to przeszkadza, bo wygląda jak powstałe od czegoś smugi, a nie efekt zamierzony i dosłownie każdy zadaje mi pytanie czy płytki są wybrakowane/brudne. Not nice :roll: Dodam, że brąz gold, oczywiście również cieniowany, wygląda ok. Utrzymany jest w tym samym tonie, efekt raczej zagęszczeniem wzoru. Tak samo powinno być we wszystkich płytkach, a nie jest :evil:

 

 

http://lazienki-plytki.pl/site_media/images/opoczno/data_kolekcje_k004_k004p012.jpg.big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Aga :) Kocie siki;) Grafit wyglada u mnie pieknie ale ten 'bialo'-zolty poprostu zle, nalot powinien bys conajmniej szary a nie zolty..po polozeniu fugi bialej i zamontowaniu ceramiki troche lepiej to wyglada.. Na aranzacji w salonie firmowym nie dopatrzylam sie tych smug bo z pewnoscia nie kupilabym tych plytek. Pozatym krusza sie bardzo wiec ostroznie z wierceniem otworow (potrzeba specjalnych wiertel).....no ale to mozna jeszcze przezyc...na zdjeciach nie widac smug...wiec wydaja sie byc przepiekne...I prawda jest ze na ciemnych kolorach 'grzbiet' jest rowniez zageszczony i wyglada super..ale po co ten zolty nalot na bialych..

Ale oczywiscie wszystko kwestia gustu

 

asiorek...radze dobrze przyjrzec sie tej plytce przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do wszystkich, którzy kładli ORGANZĘ - czy Wasze płytki były proste????? bo w moim przypadku szare są OK ale białe.... rozpacz!!!!!!!! każda płytka w kształcie łódki, krzywizna 1,5-2 mm. jutro muszę reklamować, ciekawe co na to opoczno....pewnie będą chcieli wmówić, ze "krzywizna w granicach normy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...