Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OPOCZNO - dyskusje o płytkach, kolekcjach, jakości, układaniu


akinom

Recommended Posts

Witam, zostało mi trochę płytek Aleksandria Opoczno, a dokładnie 3 kartony jasnych ściennych, 18 płytek podłogowych i sporo małych dekorów (w trakcie realizacji zmieniliśmy koncepcję:). Jesli ktoś byłby zainteresowany to chętnie sprzedam je za symboliczną kwotę. Płytki są do odbioru we Wrocławiu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

ja też wybrałam te płyteczki do mojej łazienki i mam projekt (w załączniku) na razie tylko jedna scianę, ale właśnie tutaj nie dokońca mi sie podoba - napewno tę półkę zmniejszę bo ona wychodzi na 2 metry, a pomiędzy półkę a murek dam wieszaki. myslałam jeszcze o dodaniu dekorów ale nie mam pomysłu... prosze pomóżcie, co byście tu zmienili?

pozdrawiam

1..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam!

Podobnie jak pozostali forumowicze zakochałam się w płytkach.

Jednak gres chciałam wykorzystać pomiędzy lustrem a umywalką oraz za ubikacją i bidetem.

Podłodze z tej serii mówię zdecydowanie NIE, gdyż jest bardzo trudno utrzymać ją w czystości.

Moje pytanie czy łączył ktoś ten gres z malowaniem ścian?

pozdrawiam i z góry dziękuję za ospowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe łączyc ale z brązem i to bedzie tynk strukturalny

 

Tynk strukturalny bardzo mi się podoba :)

jednak ze względu na to,że całe ściany mieliśmy równane i wszystko jest na "tip top" szkoda mi robić struktury przynajmniej jak na tą chwilę :)

Tak szczerze mówiąc chciałam wykorzystać gres opirus krem z gresem opirusem mozaiką, do tego płytki podłogowe cersanitu.

Co do ścian myślałam,żeby pomalować na biało. Natomiast szafki chce takie rustykalne.

Tylko nie potrafię sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynk strukturalny bardzo mi się podoba :)

jednak ze względu na to,że całe ściany mieliśmy równane i wszystko jest na "tip top" szkoda mi robić struktury przynajmniej jak na tą chwilę :)

Tak szczerze mówiąc chciałam wykorzystać gres opirus krem z gresem opirusem mozaiką, do tego płytki podłogowe cersanitu.

Co do ścian myślałam,żeby pomalować na biało. Natomiast szafki chce takie rustykalne.

Tylko nie potrafię sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać :)

 

Wiesz, opirus crem jest dosc siny, zalezy gdzie jest lazienka czy od polnocy czy od poludnia jesli ma okno, jesli nie ma to jest baardziej cieply. U nas jest niby od poludniowego zachodu czyli niby cieple swiatlo ale jest siny, połaczenie z bialymi scianami nie bardzo mi pasuje - panuje szarosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto nasz Opirus w maleńkiej łazience

 

http://lh4.ggpht.com/_GgOZGsHyZOc/S4rNWZ0gWhI/AAAAAAAACNI/jcAmet9K3cc/s512/Obraz%20025.jpg

 

http://lh4.ggpht.com/_GgOZGsHyZOc/S4rNnh2jWVI/AAAAAAAACNY/mUl-2DofAIU/s640/Obraz%20035.jpg

 

http://lh3.ggpht.com/_GgOZGsHyZOc/S4rNTefjQzI/AAAAAAAACNE/wiMbQCEgyzQ/s640/Obraz%20024.jpg

 

A jaka położylas fuge? Ja wybrałam ceresitu Bahama, mam nadzieje ze wyjdzie cieply odcien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Potrzebuję jednej płytki Linero krem rekt. 29x59,3. Może komuś została? W moim mieście sklep może zamówić wyłącznie całą paczkę. Niestety ilość płytek została tak nieszczęśliwie wyliczona, że zabrakło tylko jednej, jedynej...

Jeśli komuś została jedna płytka, chętnie odkupię. Proszę o kontakt na PW lub na maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...