Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OPOCZNO - dyskusje o płytkach, kolekcjach, jakości, układaniu


akinom

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie mam ani kremowych ani beżowych.

żadnych zdjęć tych kolorów tez nie posiadam.

 

kremowe natomiast są bardziej białe, beżowe maja kolor kawy z duża ilością mleka (te jaśniejsze mi osobiście podobają się bardziej). dziwie się, że masz problem ze znalezieniem ich na jakiejś ekspozycji - półtora roku temu były niemal we wszystkich marketach budowlanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. pobaw się wyszukiwarka, był cały wątek o snake'ach, a któraś z uzytkowniczek wrzuciła tam foto swojej czarno-białej snake'owej łazienki. nie pamietam jej nicka

 

 

ja tez z trojmiasta - beżowe widziałam w cortinie w matarnii, w chemii w Oliwie i w sasiednim lm, poza tym w obi i w praktikerze. to było jakiś czas temu, ale mieli pełna kolekcje

Edytowane przez duś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake to imitacja skóry węża. to ciemniejsze miejsce to grzbiet. Tak to wygląda po ułożeniu

http://img687.imageshack.us/img687/1626/imag0045m.th.jpg

pozdrawiam i sorka za słabą jakość zdjęcia. Nie masz sie czym przejmować. Płytki wyglądaja spoko :)

 

to jest snake brąz i snake krem czy beż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc cortina mam na myśli ten sklep na matarnii, a chemia byla przeniesiona do sąsiedniego budynku, ale być może faktycznie chwilowo są już tylko na kowalach.

w takim razie zostaje ci chyba tylko przeszukanie forum - jakby co służę zdjęciem Brown Gold, bo u mnie tylko te (no i brązowa listwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam, bardzo proszę o pomoc w podjęciu bardzo ważnej dla mnie decyzji dotyczącej wyboru płytek!!!:yes:

Decyzja jest naprawdę trudna, gdyż chcę zachować spójność w naszym nowym domu i położyć wszędzie, gdzie mają być, czyli wiatrołap, hol, otwarta kuchnia, salon wokół kominka, łazienka, a także podcień wejściowy i taras wraz ze schodami te same płytki (będzie tego ze 100m2, albo lepiej), dlatego muszą być "moje" i muszą być "dobre" do tych wszystkich rodzajów pomieszczeń.

Bardzo podobają mi się gresy szkliwione NAXOS!!! i FOSSILE SLATE!!!

Czy ktoś z Was je ma???

Czy bardzo widać na nich piasek i inny brud? (mam golden retrievera)

Czy ktoś z Was ma je także na ścianach (kuchnia, łazienka)? (mam taki szalony pomysł)

Czy są stosunkowo równe i łatwe do cięcia?

 

Za każdą informację z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...