Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie no ja JESTEM W SZOKU...

 

Kawikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

 

Tyle zrobione... wiem, że te schody do domu, ale tak woda jest, co, cw, WC -działające, ściany pomalowaneeeeeeeeeeeeeeeeee :o , paneleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

 

Ja już bym się wprowadziła -na serio!!!!

 

Jeszcze nie tak mało dni... Budziet charaszo...

 

Wiem, że teraz nerwówkę macie... to norma... bo człek by chciał już to, tamto, ale los jest taki, że jak człek chce nieraz to doopa...

Patrz, ja już dawno bym miała dach połozony akurat w te cieplutkie dni września..a teraz będę marznąć -ale kuźwa położymy a co..a nie?

Będzie dobrze... głowa do góry, pierś do przodu, nu i usiądź teraz wygodnie na fotelu i obejrzyj od 1 strony WASZ dziennik... Zobacz ile zrobione w jakim czasie...

Właśnie wczoraj byłam u Ciebie w komentach, pisałam komenta a tu cyk -net mi zabrali.. dzisiaj dopiero dali... Nu ale w końcu wolę nie mieć netu tą dobę jak prądu :wink:

Kochana, nie łam się, nie nerwuj, a jak przynosi Ci ulgę -to klnij i tyle i tyle ile wlezie, tylko męża tam nie bij :lol: Bo chłopina duzo pracy odwalił -dobrej roby -ba kawał dobrej roboty :wink: Ty też...

 

Kolory wyszły fajne... a powiem Ci tj. napiszę, że ten pokój gościnny z wymieszania wszystkich barwników wyszsedł b. ciekawy :wink: :D

 

No ja jestem w szoku...

 

Ale zapowiadają od przyszłego tygodnia ładniejszą pogodę - to będzie ok :wink:

 

a mam pytanie, czy ja slepa jestem, czy Aneto -we. nie masz dziennika, chętnie bym polukała sobie też U Ciebie, dziewczyny podglądam... :lol:

 

Zazdroszę WAM tych przeprowadzek... kurcze święta juz u siebie w nowym domku, choinka, a śnieg za oknem -noooooooooo superrrrrrrrrrrrrrrrr.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 dni mi neta zabrali a tu co widze panele, listwy fiu fiu :)

super :)

 

Ja przesuwam niestety termin przeprowadzki :(

Wczoraj kupiliśmy panele - zabrakło 9 paczek więc mieli dzis przywieżc reszte ale byli tak mili ze ściągneli z drugiego sklepu wczoraj ale kurwa inne :evil: :evil: :evil:

nosz zła jestem jak nie wiem :evil: :evil:

myslałam że tylko ja klne jak szewc i dre sie na chłopa o byle co :evil:

też muszę persen kupić bo skończe w Psychiatryku !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 dni mi neta zabrali a tu co widze panele, listwy fiu fiu :)

super :)

 

Ja przesuwam niestety termin przeprowadzki :(

Wczoraj kupiliśmy panele - zabrakło 9 paczek więc mieli dzis przywieżc reszte ale byli tak mili ze ściągneli z drugiego sklepu wczoraj ale kurwa inne :evil: :evil: :evil:

nosz zła jestem jak nie wiem :evil: :evil:

myslałam że tylko ja klne jak szewc i dre sie na chłopa o byle co :evil:

też muszę persen kupić bo skończe w Psychiatryku !!

 

no widzę że nas Persenowców coraz więcej, nam też barkło paneli, dzisiaj małż dokupił, na szczęście te co terzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się tak nudzić jak ty. panele, ocieplenie itd itp. A w sumie to ciekawe dlaczego u mnie zaczęli ocieplać od dachu a u ciebie od dołu :o :o

Mówisz,że nie jest opuszczony / Może nie ,ale jakiś taki skromniutki bardzo.

 

kwartecik - u mnie zaczęli od dołu - bo zaczął to mój tato, który ze względu na wiek, złamaną i krzywo zrośniętą nogę po rusztowaniu latac nie może

a resztę to mój E. będzie ocieplał :wink:

 

e tam skromny tylko ci się tak wydaje, kiedyś powiesz, "cholera ale dom wybudowałam" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kawika :D

 

No to mieliście przeboje z tą bramą :o ...na szczęście dobrze się skończyło.....

I do tego ta "drobna" nieścisłość z kolorem pokoju dziadka.....

 

Kawika na stres najlepszy jest sex :lol:

 

Aaaa....i kawał mi się przypomniał :lol:

 

Przychodzi kobita do lekarza i mówi żeby jej przepisał coś na stres.....

a lekarz mówi, że na stres najlepszy jest dres i biegi po parku......

Za miesiąc przychodzi z powrotem do lekarza

- i co, pomogło? Pyta lekarz.....

.....tak......teraz nie mam stresu, dresu, okresu ani adresu.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

albo:

 

biegnie czerwony kapturek przez las.....

nagle zza drzewa wyskakuje wilk i Łup....straszy czerwonego kapturka.....a czerwony kapturek do wilka....ŁUP......wilk zdziwiony :o -"nie boisz się czerwony kapturku????"......

.....a czego mam się bać??????..........pieniędzy nie mam a dupcyć się lubię..... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

mam nadzieję, że poprawiłam ci humor.....

 

dobrej nocki

 

 

super :)

i mnie się humorek poprawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odr rana ładny dzień i jak to mówią " ogień w butach " i beton od rana.

 

I bez .....wa i ...je proszę :wink: / jeśli można oczywiście /, bo doniośę Panu Małżonkowi 8)

 

a u mnie się już zachmurzyło

 

postaram się nie kląć - dzisiaj :wink:

 

a małż to się już przyzwyczaił że jego żona w coś takiego budowlanego z budowalnym językiem się zmienia

 

 

no przez tą budową zamienimy się w ... szewców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 dni mi neta zabrali a tu co widze panele, listwy fiu fiu :)

super :)

 

Ja przesuwam niestety termin przeprowadzki :(

Wczoraj kupiliśmy panele - zabrakło 9 paczek więc mieli dzis przywieżc reszte ale byli tak mili ze ściągneli z drugiego sklepu wczoraj ale kurwa inne :evil: :evil: :evil:

nosz zła jestem jak nie wiem :evil: :evil:

myslałam że tylko ja klne jak szewc i dre sie na chłopa o byle co :evil:

też muszę persen kupić bo skończe w Psychiatryku !!

 

no widzę że nas Persenowców coraz więcej, nam też barkło paneli, dzisiaj małż dokupił, na szczęście te co terzeba

 

 

ja też dołączam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...