Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na 2 dni mi neta zabrali a tu co widze panele, listwy fiu fiu :)

super :)

 

Ja przesuwam niestety termin przeprowadzki :(

Wczoraj kupiliśmy panele - zabrakło 9 paczek więc mieli dzis przywieżc reszte ale byli tak mili ze ściągneli z drugiego sklepu wczoraj ale kurwa inne :evil: :evil: :evil:

nosz zła jestem jak nie wiem :evil: :evil:

myslałam że tylko ja klne jak szewc i dre sie na chłopa o byle co :evil:

też muszę persen kupić bo skończe w Psychiatryku !!

A wiecie , ja jak odwiedzlam budowę tylko popołudniami , a całe dnie z dziećmi w domu to mnie szlak trafiał i brałam kalms ze dwa dni . Teraz jestem zarobiona to nie mam siły na mega nerwy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu - dzięki za słowa pokrzepienia

 

a choinkę to patrząc na ten snieg już można stroić

 

bedzie ładnie

 

ja skończe co mam skończysz a ty położoysz sobie dach :)

 

A jasne, że tak...

 

Mimo zimnicy, wiatru - jak trzeba to trzeba... Właśnie dzisiaj byłam dziecku zakupić buty (drugi raz biegałam), to ów Pan od blachodachówki z daleka idąc usmiechał się do mnie - karierowicz zasrany :lol: Biznesmen...

Nu takiego, to ja nikomu nie zyczę. Pomyśleć, że teraz bym sobie siedziała w cieplutkim i cieszyła się z już położonego dachu...

Ale cóż... nic sie nie dzieje bez przyczyny :wink:

Był wczoraj u niego Misiek, mu tam powiedział co myśli itp. a mówiłam, no po co leziesz... jak on nie kumaty... :-? Akurat wróciłam do auta, jak Misiek wracał od niego i pytam jego: -nu i jak rozmowa

- toż on nawet łopatologii nie pojmnie -odpowiedział Misiek a ja chichrałam... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mój dziennik niektórych uraził - przekleństwami w nim zawartymi, zawieszam jego pisanie.

 

Już mi się odechciało.

 

Poznałam wspaniałych ludzi tutaj, ale widać zawiść wśród ludzi nawet na tym forum jest.

 

Pozdrawiam wszystkich, dziękuję tym których poznałam.

 

Mam nadzieję ,że to chwilowe "załamanie " przecież "góralka" tak szybko się nie poddaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...