Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Wymiana taki zatyczek to 5 min dla takiego fachowca jak mąż kawiki. :wink:

 

tak tylko trzeba jechać i wymienić :evil:

 

Tak, ale może nie warto tak pomstować i chu....ać. :roll:

 

To pewnie mój post wywołał całą awanturę.

 

Sam jestem budowlańce wię słownictwo nie jest mi obce i brażać kogogokolwiek nie miałęm najmniejszego zamiaru. :(

 

 

 

Oczywiście nie jestem też orbiterem 474. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawko nie przejmuj sie jednym "burakiem" na forum!

W Twoim dzienniku jest tyle prawdziwych emocji i radosc, i smutkow, jestes taka prawdziwa. Wole czytac takie dzienniki niz te, w ktorych kazde zdanie zanim napisane jest dokladnie przemyslane. Jesli nacodzien przeklinasz to normalne, ze piszac tez to robisz. Gorzej by bylo gdybys udawala i ladnie pisala.

 

Uwazam, ze tamtego watku na Twoj temat nie zalozyl ktos kto czyta tylko Twoj dziennik, bo w dzienniku przeklestwa zastepowalas @#%$ lecz watek zalozyla osoba, ktora rowniez czyta komentarze, bo w komentach zdarza Ci sie wyladowac. A jesli ktos czyta komenty to rowniez sie w nich udziela (ja albo czytam tylko same dzienniki albo dzienniki i komentarze ale wtedy w komentarzach pisze, nie sledze zadnych komentarzy nie udzielajac sie w nich), wiec jest to ktos z nas i dlatego mi smutno z tego powodu :cry: .

 

Wracaj do nas, nie znikaj przed sama przeprowadzka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to nie zbigniew. To kto? taki delikatny jest? Niech się przyzna :evil:

 

Przykro mi, że Koleżanka mogła tak momyśleć. :cry: :cry: :cry: [/u]

 

Wiesz, ze wczoraj czytajac tamten watek tez tak pomyslalam :roll: .

 

Ale z drugiej strony po co mialbys zakladac nowy temat pod innym nikiem skoro miales odwage zwrocic Kawce uwage w jej komentarzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wtedy chodziłoo te pier...e zatyczki do listew panelowych, które nie były warte tego aby się tak denerwować. Ja od dwuch lat jestem na prochach i wiem jak człowiek może się nakręcić przy budowie, nikt tego nie musi mi tłumaczyć. :wink:

 

Terminy ewidentnie wskazują na mnie. :(

 

Nich skur...l ma odwagę się przyznać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, są rózni ludzie, jednym przeszkadza styl, innym ortografia a jeszcze innym przekleństwa.

Tak jak napisałaś - nikogo nie zmuszasz do czytania swojego dziennika,

 

Nie rezygnuj z pisania, to będzie oznaczało że sie przestraszyłas i poddałaś,

 

Jak zobaczę że Cie nie ma na forum, to po sąsiedzku Cie odwiedzę i nakładę Ci jak to góralica potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOI KOCHANI

 

Posiedziałam, pomyślałam i nie powiem że łezka mi się w oku nie zakręciła.

 

Przyznam szczerze że nie spodziewałam się takiej reakcji kogoś na styl mojego pisania. Wiele dzienników przeczytałam zanim zaczęłam pisać własny i wiele po tym czasie. Nie raz spotkałam się z przeleństwami, ale jakoś nie przyszło mi do głowy zwracac na to jakąkolwiek uwagę. Lubisz to klnij - twoja sprawa.

 

Tym bardziej zrobiło mi się przykro że komuś nagle przeszkadzaja słowa w moim dzienniku. Przeczytałam powoli wszystkie moje wpisy z dziennika i szczerze mówiąc : tak są tam przekleństwa, ale nie wprost (choć moze czasem się zdazyło). Zazwyczaj używałam zanków @#$.

 

Magpie - może faktycznie jest to ktoś ciągle obecny tutaj "u mnie" bo w komentarzach daję upust swojej frustracji więcej niż w dzienniku. czyli pewnie jest ktoś na bieżąco. tym bardziej przykro. Bo wszyscy tu są dla mnie wyjątkowi.

 

Może to dziwnie zabrzmi ale forum jest dla mnie ważne, duzo się dowiedziałam, wielu udzieliło mi konkretnych i przydatnych rad.

 

Zbigniew - ja wiem że to nie Ty. Od początku wiedziałam. Mówiłeś wprost co i jak i ja to bardzo cenię w ludziach.

Lubię jasne sutuacje i zazwyczaj u mnie co w głowie to i na języku.

 

kala, kwartet, kamlotku, jessi, edytko - dzięki za wsparcie.

 

Nie odejdę bo to forun zbyt ważne dla mnie jest. I Wy też. Wspaniale jest wiedzieć że dla kogoś ważna jest twoja obecność.

 

No normalnie kocham Was ludziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...