Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

anjamen napisał:

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

 

 

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?

-no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepysznąromantyczną kolację, potem przez godzinę wracaliśmy do domuspacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej,potem godzina zajebistego sexu, a na koniec wyobraź sobie, żegodzinę rozmawialiśmy. Bajka po prostu !!

 

 

 

W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów...

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-nie, no-zajebiście ! Przychodzę do domu, obiad na stole; zjadłem,wybzykałem, zasnąłem !

A u Ciebie?

-k-urwa, u mnie beznadzieja...Przychodzę-nie ma prądu, bo zapomniałem zapłacić za rachunek,zabrałem więc gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne, było k-urwatak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę powrotną i musiałemzapierdalać do domu na piechotę. Przychodzimy, k-urwa przecież nie ma prądu,więc znowu te cholerne świece !! Byłem tak wkurzony, że najpierwprzez godzinę nie mógł mi stanąć, a potem k-urwa przez godzinę niemogłem się spuścić. Na to wszystko tak się wkurwiłem, że przez godzinęjeszcze usnąć nie mogłem.

 

Kawika

 

Jak tam po wizycie na budowie ?

Który przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie przeklinam, ale to nie ja :wink: Słowo :wink:

Sama uważam, ze jesli trzeba to trezba rzucic mięsem i juz. Ale mi jakos to nie wychodzi, no chyba, ze nikt nie słyszy :wink:

Jestem z Tobą Kawika, nie daj się :) .

 

I wrzuciłam dla Was nowe fotki a teraz naprawdę zmykam bo Ł. dziś wyjeżdża :(

 

 

 

zaraz lecę fotki twe obejrzeć

a mąż na długo wyjeżdza?

jak w nowym domku mieszkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślicie ze to ktoś "od nas"?????

 

W sumie to dziwię się że nie ma ta osoba odwagi się przyznać.

 

Chyba lubi żyć w zakłamaniu i siać ferment nie tam gdzie trzeba.

 

 

to sumienie tej osoby

jeśli nie miała odwagi - czyli pisała nieszczerze

tylko po co taki zamęt zasiała ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anjamen napisał:

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

 

 

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?

-no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepysznąromantyczną kolację, potem przez godzinę wracaliśmy do domuspacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej,potem godzina zajebistego sexu, a na koniec wyobraź sobie, żegodzinę rozmawialiśmy. Bajka po prostu !!

 

 

 

W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów...

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-nie, no-zajebiście ! Przychodzę do domu, obiad na stole; zjadłem,wybzykałem, zasnąłem !

A u Ciebie?

-k-urwa, u mnie beznadzieja...Przychodzę-nie ma prądu, bo zapomniałem zapłacić za rachunek,zabrałem więc gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne, było k-urwatak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę powrotną i musiałemzapierdalać do domu na piechotę. Przychodzimy, k-urwa przecież nie ma prądu,więc znowu te cholerne świece !! Byłem tak wkurzony, że najpierwprzez godzinę nie mógł mi stanąć, a potem k-urwa przez godzinę niemogłem się spuścić. Na to wszystko tak się wkurwiłem, że przez godzinęjeszcze usnąć nie mogłem.

 

Kawika

 

Jak tam po wizycie na budowie ?

Który przypadek ?

 

zdecydowanie przypadek , nie powiem ktory ale po calym dniu sprzatania mozna sobie wzobrazic. :D :D :o ale fajnie bylo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślicie ze to ktoś "od nas"?????

 

W sumie to dziwię się że nie ma ta osoba odwagi się przyznać.

 

Chyba lubi żyć w zakłamaniu i siać ferment nie tam gdzie trzeba.

 

 

to sumienie tej osoby

jeśli nie miała odwagi - czyli pisała nieszczerze

tylko po co taki zamęt zasiała ???

 

widocznie lubi

 

w przeciwieństwie do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mój dziennik niektórych uraził - przekleństwami w nim zawartymi, zawieszam jego pisanie.

 

Już mi się odechciało.

 

Poznałam wspaniałych ludzi tutaj, ale widać zawiść wśród ludzi nawet na tym forum jest.

 

Pozdrawiam wszystkich, dziękuję tym których poznałam.

Co sie stało :o :o :o

A z drugiej strony to Cię doskonale rozumiem - o tej zazdrosci piszę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochani, nie zniknę bo wszyscy ważni dla mnie jesteście

 

secamku - jak widzisz dla niektórych przycisk off nie istnieje, ciesze się że wpadłes do mnie

 

anetinko - Ciebie też kocham, chyba najbardziej, bo jako pierwsza mnie tu wspierałaś

 

GLAMOURMUM - postaram się olać

 

AGP - czytałam Twoją odpowiedź, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...