Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

magpie101 - nie ma co się rozdrabniać ... jak napisałam ... każdemu nie dogodzisz , a żeby dogodzić tylko niektórym nie zamierzam trzymać jęzora za zębami :wink:

poza tym zawsze pisałam i piszę na tym forum co myślę bez słodkopierdzenia i zdaję sobie sprawę, że nie każdemu może się to podobać ...

 

i to samo tyczy się kawiki ... nie ma co się przejmować ... się nie podoba - niech nie czytają :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orbiter 474 - 15 października 2009 r. godz. 22:42

temat: bluzgi w dzienniku budowy

 

"Różni ludzie trafiają na publiczne forum. Czy jednak nie mamy żadnej obrony przed chamstwem? Ktoś podpisujący się "kawika" niemal w kazdym poscie popisuje się swym prostactwem. Moze powinno się czyścić takie pisarskie szambo?"

pokusiłem się na znalezienie tego kogoś ...... i tu ciekawostka ten ktosik chyba założył specjalnie konto na forum żeby CI zasmrodzić bo ma tylko JEDEN słownie JEDEN post :o :o :o :o własnie ten

No cóż trafiają się oszołomy i to nawet "we własnym gnieździe" :-? :-?

 

A komuś o ksywce ORBITER powiem tyle .......

Może byś sobie ku.....tfa zamiast czytać jakieś forum, poszedł do opery lub poczytał sobie literaturę poważną np. Pana Tadeusza...... tam nie ma bluzgania ......... No chyba że czytasz 13 księgę Pan Fredry - on tam całkiem niezle przeklina 8)

 

Szczere pozdrowienia dla wszystkich czytających dewotów i dewotek :D

Nie każdy rozumie że budowa domu wywołuje takie stresy że czasami człowiek sobie musi zrobić ...piiiiiiiiii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie warto chyba przejmować się tak bardzo co???

 

chociaż przykro jest

O kurwa mać . :lol: :lol: :lol: :lol:

A co się tu wogle dzieje? Czy moga nas wypier..dzielić za to z fotum?????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak serio to chyba jakiś trol normalnie . Kofana daj se spokój z jakimś hmmmmmm nie wiem jak to nazwać ? I zapraszam też do mojego dziennika , bo tam tez mięchem rzucam:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek

 

daggulka - wolałabym tego osobnego wątku nie mieć, Ciebie podziwiam jako osobę, bo bardzo duzo dla tego forum robisz,

tak jak piszesz wszystkim nie dogodzisz

 

secamku - widziałam że ten ktoś ma tylko 1 posta, ale musii na bieżąco śledzić i dziennik i komentarze, dlatego zgadzam się z magpie że to ktoś z mnie odwiedzjących

 

delfinko - olewam, a przynajmniej się staram, w deprechę nie pozwolę Ci wpaść

edytko - toże tobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secamku - widziałam że ten ktoś ma tylko 1 posta, ale musii na bieżąco śledzić i dziennik i komentarze, dlatego zgadzam się z magpie że to ktoś z mnie odwiedzjących

Napewno nie ja ;)

znając moje pomysły to ząłozył bym sobie "żeński" nick np FIONA :D:D:D

 

FIONA - :o :o :o nawet by pasowało :D :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...