Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień doberek :D

Tak się wtrynię, trochę nie w porę ale lepiej późno niż wcale....odnośnie kominka z płaszczem wodnym.....

U nas w projekcie też jest, ale nie robimy bo sytuacja odwrotna jak u Ciebie - tato mój odradza :roll:

Ma taki u siebie i nie jest z tego zadowolony :-? (mieszka 5 lat)...na początku podekscytowani :lol: kominkiem palili często to nawet się to sprawdzało....choc 2 razy musiał wynosic przez balkon rozpalony wsad(drewno) bo brakło prądu :o :o :o a tam jakaś częśc dział na prąd (chyba coś co utrzymuje tem.)ale nie wnikam co co by tu durnot jakiś nie powypisywac :-? bo nie wdrążałam się w ten temat...

Teraz nie chce się im systematycznie palic w kominku :roll: więc ten płaszcz wodny minął im się z celem.....no chyba że zapalą 2 razy przez zimę, co by nastrój zrobic 8) 8) :p :p

Poza tym po pierwszej zimie, tej co palili prawie całą, sufit w salonie okopcony, praktycznie do malowania się nadający :-?

Decyzja należy do was a seniora należy słuchac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panienkom.

margay - właśnie chodzi głównie o ten okopcony sufit i codzienne palenia. chyba stanie na zwykłym wkładzie, ale podjeścia są zrobiony jakby co,

 

majamp - spokojnie ja musze takie tempo mieć bo do października muszę już tam BYĆ!

 

Agi-Kal - już się boję tego wyboru...

 

I wylewki już mam, ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA tez chceeeeeee , ja tez chceeeeeeeeee wylewki i sięęęęę podniecaaaaaaać :lol: Nie witam się , bo u mnie to zrobiłyśmy :wink: . Mój mąż, niepoprawny optymista twierdzi , że w piątek wyleją . A ja , wedlug niego pesymistka , a tak naprawde realistka mowie , , że guzik , a nie wylewki zobaczymy :lol: . A może by sie tak z nim założyć? IO jakieś winko na weekend? Jak przegram to i tak wypije z nim. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz powymądrzam się troszeczkę :wink: odnośnie kominka. Racja , jeśli nie będzie się palić ze dwa razy w tygodniu to nie ma sensu robić z płaszczem . Kominek , który po sezonie tak odymia sufit jest źle wykonany . Zobaczymy co u nas zmajstrują :wink: . Co do gotowania wody w razie braku prądu to gdzieś czytałam już o tym , że jest jakiś zegar na baternie czy coś tam :wink: ( postaram się doczytać może dziś ) , który plinuje automatyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale trezcia chyba zbrała się za robote , bo się nie odzywa :lol: . Nie to co my . Będe też pomału zmykać i pojawię się tradycyjnie kolo 14 :lol: Narazie.

 

 

ładnie się to tak o nieobecnych wyrażać ?

 

 

:D

 

 

a ta trzecia zabrała się za robotę - ściągnęła zdjęcia z komórki i lezie do dziennika je wstawić

może tam coś dojrzy reszta

jak nie - to sorry za jakość :D

 

postara się ta tzrecia o aparat w piątek na działce, to i w poniedziałek zdjęcia będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...