Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A to nasza kuchnia w naszym już "byłym mieszkanku" ;)

Widzisz mieliśmy tak samo zamontowany piekarnik;) czyli tak samo ladnie;) wiec nie ma mowy o krytyce ;P

Pozdrowionka!!!

 

http://images40.fotosik.pl/213/fc757f8077803edamed.jpg

 

http://images37.fotosik.pl/213/5e67e3382108547cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kawika :wink:

Mieszkanko mialo zaledwie dwa lata i nie myslelismy o budowie domu, a przynajmniej nie w ciągu najblizszych 10 lat :wink: Decyzja o budowie była podjęta bardzo spontanicznie, mogliśmy sprzedac mieszkanie w bardzo dobrej cenie i praktycznie za nie wybudować dom ( dochodziła jeszcze oczywiście kwestia dzialki i w związku z tym bardzo dużego wydatku ale od czego są kredyty :wink: ) Więc mimo,że bardzo lubiliśmy nasze mieszkanie i nam sie podobało to sama wiesz,że nawet najlepsze mieszkanie to nie to co wlasny dom :D Ogród, swoboda i przestrzeń. Więc stwierdzilismy,ze jak nie teraz to kiedy? Znajomi śmieją się z nas ,że jak ze wszystkim działamy w takim tępie to co będziemy robić przez reszte życia :wink: ?! Odpowiedz jest jasna i tylko jedna: DZIECI :wink: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika :o :o :o przepraszam muszę poszukać szczęki która mi gdzieś opadła jak zabaczyłam Twoją kuchnię :wink: . Piękna kuchnia. Dużo szafek. A mogę spytać się o cenę?. Jakiej firmy masz sprzęt ? No i czy nie planowałaś mikrofalówki w zabudowie?

Pozdrawiam i trzymam kciuki :D

 

kuchnia na zamówienie w sumie same meble to 6000

 

sprzęt: lodówka elektrolux

piekarnik elektrolux

płyta elektryczna - aeg elektrolux

zmywarka bosh

 

miejsca na mikrofalę jest w szfce nad piekarnikiem - nie palnowałam (ciełąm koszty), mam mikrofalę taką zwykłą to ją do tej szafekczki włożę

 

dzięki za dobre słówko :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca na mikrofalę jest w szfce nad piekarnikiem - nie palnowałam (ciełąm koszty), mam mikrofalę taką zwykłą to ją do tej szafekczki włożę

 

to wg mnie dobry wybór. Widziałaś, jakie te mikrofale do zabudowy sa małe :o

Ja swoją też schowałam w szafce, tylko u nas jest pod piekarnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca na mikrofalę jest w szfce nad piekarnikiem - nie palnowałam (ciełąm koszty), mam mikrofalę taką zwykłą to ją do tej szafekczki włożę

 

to wg mnie dobry wybór. Widziałaś, jakie te mikrofale do zabudowy sa małe :o

Ja swoją też schowałam w szafce, tylko u nas jest pod piekarnikiem.

 

no siostry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...