Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Kawika

 

mam pytańko z jakiej firmy masz okna i czy jesteście zadowoleni, bo my zrobiliśmy wyceny w kilku miejscach w Sączu i wiem, że nic nie wiem :-? :cry:

Byliśmy w Dako, Widok, Okno na świat, Bogdański i jeszcze w jednym.....już sama nie wiem :roll:

 

my mamy okna firmy Violin -załatwiane przez firmę MarkPlast

 

okna jak ona, wyszły tam najtaniej

jedno nam pękło na ramie, ale nie ma problemu z gwarancją

 

trudno wybrać, ja teraz wybrałabym chyba Bogdańskiego - ale on był najdroższy

sama nie wiem

 

dzięki za odp.

 

Bogdański najdroższy????? :o :o :o :o :o :o

robiliśmy 5 wycen i Bogdański był najtańszy :roll: Przykładowo Dako 17500 a Bogdański 11500, to 6 tys. różnicy....ale na pewno nie będziemy brac z Bogdańskiego bo jego ceny są podobno adekwatne do jakości......niskie i dużo reklamacji - podobno.....tak wyszło z naszych wyliczeń i jak zasięgaliśmy opinii.......na forum też patrzyliśmy na wątek z oknami ale każdy pisze co innego i chwali swoje - jak ktoś napisze że ma super okna to za chwilę ktoś to zdementuje.......ja chyba oszaleję :evil: .....to co będzie przy wykończeniówce jak ja okien wybrać nie umiem :cry: :evil: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Kuźwaaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry:

 

3 dni mnie nie było zachodzę do dziennika bo delfina napisała że kuchnia ładna, to poleciałam oglądać i..........kopara mi opadła :o :o :o :evil: :evil: :evil: :evil: ......no kurwa.....nie da się inaczej napisać i proszę bardzo można zgłosić że margay chamka na forum przeklina - mam to głęboko w DUPIE!!!!!!!....No jak tak można?????.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Wiem, że było to juz wałkowane tu w komentarzach ale ja zobaczyłam to dopiero dziś......i muszę się wypowiedzieć......

 

Kawika......stoję za tobą murem!!!!! Nie przeszkadza mi Twoje słownictwo nic a nic.....jesteś autentyczna, prawdziwa - taka swoja kobita i nie zmieniaj nic przez jakiegoś skurwiela któremu się nudzi i podnieca go jak komuś dupę obrobi.....

 

Nie no to się po prostu w pale nie mieści!!!!!!! Dobrze, że mnie nie było jak napisałaś że zawieszasz dziennik bo dopiero by mnie nerwa złapała :evil:

 

Nie przejmuj się koffana zawsze tak było, że są ludzie i LUDZISKA!!! Olej to! Ktoś to napisał bo Ci po prostu zazdrości......szybkiej budowy i tyle!

 

Jestem oburzona :evil:

 

trzymaj się ciepło

 

paaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem z Tobą. Jest w końcu wolność słowa i wyznania, czy nie? :evil: :evil: :evil:

Nie pasuje to niech spada na drzewo banany prostować.

Nie zmieniaj się Kawika, lubię Cię czytać ( a tak na marginesie, nie przeklinam w dzienniku tylko dlatego, że Michała rodzina czyta i jest bardzo religijna).

Ale ubaw miałam, jak przyjechała do Wrocka i pojechaliśmy po nią na dworzec. Jedziemy do domu, ktoś Michałowi zajeżdża drogę, a ten jak mięchem rzuci, a ja zamarłam i nastała cisza............................, a mama Michała zachowała się tak, jakby niczego nie słyszała :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

A mebelki są bardzo ładne i jak już będę na etapie mebli, to poproszę o namiary :)

Trzymaj się i nie daj się :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny, chwile mnie nie ma i prosze jednak Ktoś tutaj zaglada.

 

Ale mnie to cieszy

 

Normalnie co ja bym bez Was zrobiła???

 

margay - co do okien to u nas Bogdański wyszedł najdrożej, z tego co wiem są rówżnice w cenie między miastami. Ale raczej słyszałam o nim dobre opinie, sama od dobrych kilku lat mam okna bogdańskiego w mieszkaniu i jak dotąd nic-żadnych usterek, no ale jak mówiłaś każdy swpje chwali

 

co do sprawy - przeklinania, no cóż było minęło, ciesze się że jesteście za mną i jest to dla mnie niezwykle ważne, wiedząc że wspaniali ludzie stoją za mną murem, no kurde bo się wzrusze :wink: :D

 

delfinko - podobna, podobna, mówiłam ci

Agi-Kal - metrów chyba 6 wyszło, nie jestem pewna, musiałabym sprawdzić (może troszkę więcej) juz nie pamiętam

Firma Siwy Dom z Chełmca

 

Megana - witam Cię i bardzo się cieszę że wpadłaś do mnie, no ja nie ukrywam że jak przeklnę czasem to mi się ulży, ale zasada jest taka że przy dzieciach nie przeklinam (rzadko bardzo rzadko mi się zdarzy w duuuużżżżżych nerwach)

No już widzę minę Twojej teściowej, ale i tak jak udawała ż enic nie słyszała to spoko

 

anetko - dzień dobry już piątek!!!!

 

 

Kurde kochane jesteście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

jak tam chłopaki po pierwszym dniu z niania?

 

dzięki, całkiem dobrze. Bartosz co prawda nie usnął w dzięń ale to dla mnie jeszcze lepiej :wink:

Padli wczesniej wieczorkiem bo Krzys nie ma problemu z usypianiem.

Za to o 4-tej rano zawołał, zebym mu zakładała bluzkę bo juz się "wyspił" :evil:

 

Niania dała radę: byli na spacerku, zjedli sniadanko i obiadek. I przypilnowali dwóch ekip, bo wczoraj montowali nam drzwi w piwnicy i szafe u chłopaków w sypialni.

 

najważniejsze, że dali radę z nianią :)

4 godzina nieziemska - mój dzisiaj tak wstał - przeżywał wyjazd do teatru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że wszystko się zmieści

 

jak się taraz pakuję to stwierdzam że tyle tego dziadostwa jest że niem gdzie to się na tych 60m2 mieśiło :o

 

ha, ha...

Wiesz ile ja mam "śmieci" w piwnicy :o

I wyjdzie na to, ze człowiekowi potrzeba 20 % rzeczy z poprzedniego mieszkania a resztę nalezałoby wyrzucic.

Tylko co z tego jesli szkoda :oops:

 

no własnie ja nie rozumiem - dlaczego tych przydasiów robi się coraz więcej ??? :o :o :o :o :o :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...