Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kawiko... Kofana :wink:

 

Oto dzień który zostanie w pamięci Twojej długo... PRZEPROWADZKA...

Brzmi ładnie dla tych co stoja z boku -czyli dla mnie m.in. :wink: Ale wyobrażam sobie WAS - stawiam się na wszym miejscu... radość, strach -bo to nie znane, a co nieznane to straszne, nerwy , bo gdzie to a gdzie tamto... Radość - w końcu na swoim, jak to się mówiło dawniej - ciasnym ale własnym - u WAS - sporym ale własnym :wink:

Piękne chwile i czego WAM życzyć?

Śniegu po pachy? :roll:

Jeścio nie -bo schody... :lol:

Szybkiego zakilamtyzowania... - o tak wałasnie tego WAM życzę :wink:

Dobrych sąsiadów :wink: aby nie palili WAM ogniska pod oknami :wink:

Aby w szkole u dziecka było full wypas kółek i basen ( choćby u sołtysa ale był) :wink: :D

Na serio życzę zyczę i życzę szybkiego połączenia netu :wink: Bo jak to ..tak znikniesz...

Nu smutniutko mi budziet... :cry:

Życzę Kofana tego Tobie w tym WIELKIM DNIU, czego sobie życzysz... :wink:

Nu i tylko wspomnij o PARAPETÓWIE :wink: a zapewne nie ja tylko się znajdę :wink: :D

Ojej ale super... juz PRZEPROWADZKA... no cieszę się :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno przeczytasz to co napisałam dopiero po młynie przeprowadzkowym :wink:

A ja ? Nawet cząstkowo się nie pakuje. Mało tego , myśle czy sprzątać weekendowo mieszkanko :lol: :lol: :lol: :lol: Jakoś nie dociera do mnie , że np za dwa tygodnie będę pisać z domku w którym już pomału się rozlokuje :o :o :o

Oby nie porysowało się nic , oby nie potłukło , oby szybko w miarę rozpakowało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej!

Długo mnie nie było, a tu się tyle dzieje!!!

 

Co to za jaja z jakimś arbitrem? czyżby jakaś cenzura? mamy uważać co piszemy? ojjj nie podoba mi się to!!! Jak komuś nie odpowiada kogoś sposób prowadzenia dziennika i wyrażania się w nim to po cholerę tam włazi i czyta? KAwika nie przejmuj się i dalej pisz jak piszesz! Lubię jak ktoś wyrażą prosto z mostu co czuje!!

 

aż miło popatrzeć w Twój dziennik wszystko akię piękne!!! Kuchnia marzenie :)

Trzymam kciuki za sprawną szmatologię i przeprowadzkę

 

Trzymaj się i nie przejmuj się jakimiś głupotami!!! No i nie chcę więcej słyszeć o jakimś zaprzestawaniu prowadzenia dziennika :D

 

Pozdrawiam gorąco w ten zimny i mokry wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o PRZEPROWADZKA :o .....

 

Kiedy to zleciało????? :roll: Super sprawnie wam to poszło :D No to trza się powoli rozglądać za prezentem na parapetówkę 8)

 

Kawika......trzymaj się tam przy tej przeprowadzce, co byś niczego nie stłukła w kartonach :wink:

 

Trzymam kciuki i czekam na wieści z akcji i zdjęcia oczywiście

 

paaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...