Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

Dzień doberek.

 

Nadrabiam zaległości w pracy żeby któś mi poźniej nie powiedział że nic nie robię.

 

 

Kurde normalnie nie mam na co w tej chwili przekląć.

 

Elewacja skończona. Na wiosnę jakiś kolorek , teraz domek taki szary, ale ile roboty za nami.

 

Schody się szalują - wejściowe, bo dotychczas wchodziło się do domku prze garaż :D

 

zdjęcia zapomniałam zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co tam u Was??

 

ja nauczyłam sie zyc w nowym domku sama z dziecmi.

Za to pewnie w środe albo czwartek wraca z sanatorium tesciowa i trzeba bedzie sie do niej na nowo przyzwyczaic :wink:

No i niestety dopadły nas choróbska. Dzieciaki małe angina, Alicja jakis wirus a ja to pewnie swińska grypa :wink: Łykam modafen, czasami robię fervex i jakoś daję radę :wink:

 

Napisz jak dzieciaki się odnalazły w domku, podoba im się czy chciałyby wracać. I jak w nowej szkole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zoś popstrykać chociaż nie bardzo mam co i nie moge nadal znaleźć aparatu.

 

Dobrze że telefon jest.

 

Dzisiaj wróce dopiero wieczorem do domu bo jeszcze pierwsza wywiadówka u syna w nowej szkole, to zdjęcia może rano zrobię jak będzie coś widać.

 

A co tam u Was??

 

a to zapraszam do dziennika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandra przez dwa pierwsze dni chciała jechać afkiem do domku, ale później się przestawiła. Latają jak walnięci w te i z powrotem, salon jeszcze pusty to miejsca mają w cholerę.

 

ogólnie są bardzo zadowoleni, Wiktor nawet się przyzwyczaił do nowej szkoły nawet Pani powiedział że jest fajna :wink: :wink: wiec są pozytywy. dosyć sobie radzi chociaz oni byli do przodu z materiałem w porównaniu do szkoły tutaj, dużo wyższy poziom.

 

Ja jako tako wieczorem padam, teraz musze się zastanowić nad jakimś wystrojem firankami itd. Co prawda nie mam sąsiada który mi w okno zagląda ale jest to terochę denerwujące szczegónie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako tako wieczorem padam, teraz musze się zastanowić nad jakimś wystrojem firankami itd. Co prawda nie mam sąsiada który mi w okno zagląda ale jest to terochę denerwujące szczegónie wieczorem.

 

ja mam kwiaty zamiast rolet i firanek i brak czasu aby o czyms mocniej pomysleć :wink:

Jak przyjeżdza sąsiadka to sobie machamy na przywitanie. Grunt to utrzymywac kontakty z sąsiadami :lol:

 

Fajnie, że dzieci się przyzwyczaiły. U mnie tez są szaleństwa bo miejsca dużo a mebli mało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i marzy mi sie kanapa. Tak, zeby zasnąc w piatek wieczorem z winkiem przed tv. :wink:

I koniecznie czerwona ta kanapa :)

 

fajna czerwona, ale mój chyba by się nie zgodził

 

co do kolorów to chyba do tej pory mój Ł. zgadzał sie na wszystko :) . Pewnie i tak ma wyrzuty, ze sama mieszkam :wink: To chociaz bede miała po swojemu. Tylko kiedy to będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawika, ode mnie na nowy dom moje ulubione.

Podobno jak kwitną to kase przynoszą :wink:

 

http://bi.gazeta.pl/im/2/4826/z4826202X.jpg

 

aneta-we napisz mi prosze jak trzeba pielegnowac tego kwiatka zeby kwitl? Ja dostalam go w prezencie 1,5 roku temu jak byl malutki i wtedy mial kwiatka, a od tamtej pory nic :-? .

Ja podlewam, prysznicuje i nawoze tylko. Moj jest taki rozrosniety pokraczny

:roll: , zaraz wkleje fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...