Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

maqpie, a moze przesadzenie by mu pomogło? I może miec za mało swiatła, jest obok jakies okno?

 

No ja go podlewam tak co 1,5 tygodnia, a okno jest po prawej wiele metrow dalej. Kwiatek ma ciemno, bo stoi za szafa. Kiedys stal na parapecie ale odkad mamy kotecka to parapety musza byc puste i nie bardzo mam gdzie postawic :evil: .

Kupie chyba doniczki i rozsadze, postawie na parapety w kuchni, bo mam tam pusto i czegos brakuje, jesli kotecek zwali doniczke to na blat najwyzej, a nie na podloge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpie a może on się boi kwitnąć
Podobno jak kwitną to kase przynoszą

bo to zobowiązania są, a przy budowie a właściwie wykańczaniu to za duża dla niego odpowiedzialność :wink: jest

ps. piękne meble widać w tle i nie w tle :D

 

Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala zeby kwiatki wypuscil, bo kasa strasznie potrzebna. Do dzisiaj nie wiedzialam o tym przesadzie, ze jak kwitnie to jest kasa :lol: ale od dzisiaj zaczne strasznie mocno dbac o niego zeby zakwitl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja po tym czego się tu dowiedziałam to też muszę sobie koniecznie tego kwiata sprawić, może by za mnie kredyt spłacał :wink:

 

na to za mocno bym nie liczyła. Mi czasami kwitną a i tak kredyt sama muszę spłacać :wink:

Może gdyby tak jakiś bogaty książe takiego kwiata przyniósł to jakoś i kredyt by zmalał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...