Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No zajmuje

dziesiaj wyjechałam z domu o 7 i wróce ok. 19

 

 

Podobnie jak ja :cry: Też wyszłam z domu ok 7.00, ale wróciłam całkiem niedawno :evil:

 

dziewczyny, czy Wy tak codziennie?

Jeśli nie to do porządku Was przywołuję: nie narzekac, nie marudzić! Nowy dom jest, czas na forum czasami tez- czyli nie jest źle. Dzieci Was poznają? Poznają. To o co chodzi? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tak codziennie? Codziennie wychodzę o 7 do pracy. Dwa razy w tygodniu po pracy mam angielski. Do tego również dwa razy w tygodniu (do świąt BN) mam szkolenie.

 

na pocieszenie: ja codziennie na 6-tą do pracy jadę :wink: .

Potem to juz tylko "relax" z dzieciarnią w domu :wink:

Ten tydzień będzie za to cudny. Od dzisiejszego popołudnia bedzie mój Ł. az do niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pocieszenie: ja codziennie na 6-tą do pracy jadę :wink: .

Potem to juz tylko "relax" z dzieciarnią w domu :wink:

Ten tydzień będzie za to cudny. Od dzisiejszego popołudnia bedzie mój Ł. az do niedzieli :)

 

masakra!!! W środku nocy do pracy?? To gdzie Ty pracujesz??

 

zamawiasz czasem paczkę? Jak przyjezdża na czas to znaczy, ze to doręczał któryś z "moich" kurierów :wink:

Pracuję w jednej z firm kurierskich. Wczesniej na spedycji, teraz w dziale rozliczeń i faktur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Kawika gdzie nowe foty? Ja jeszce potrzebuję inspiracji nadal :)

 

Ja wychodze do pracy 7.30 a wstaje 6.30 ale moje dziecko jak ja pracuje to wstaje o 7,30 własnie więc go nie bradzo idze rano za to jak mam wolne to wstaje o 6 :evil:

wracam około 17 więc też lipa :cry:

 

jeszce mi kuźwa stolarz od schodów sie rozchorował i nie wiem kiedy przyjdzie a do drzwi wewnetrzych czekam na zawiasy srebrne bo przez pomyłke złote dali :evil:

 

i jak tu nie narzekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze do pracy 7.30 a wstaje 6.30 ale moje dziecko jak ja pracuje to wstaje o 7,30 własnie więc go nie bradzo idze rano za to jak mam wolne to wstaje o 6 :evil:

 

z tymi dziecmi to mexyk, no nie?

Moje standardowo około 6-tej wstają. To i tak poprawa po ubiegłej zimie kiedy standard to było miedzy 4:50 a 5,10 :-?

Wczoraj i dziś szykujac się do pracy lawirowałam między łazienka a pokojem chłopaków bo Krzys wołał "juz sie wyspiłem :wink: "

 

Humorku wszystkim zycze i słoneczka.

Na mnie chyba pozytywnie leki przeciwgrypowe działają :wink: . Juz mnie nic nie rusza i nie psuje nastroju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zajmuje

dziesiaj wyjechałam z domu o 7 i wróce ok. 19

 

 

Podobnie jak ja :cry: Też wyszłam z domu ok 7.00, ale wróciłam całkiem niedawno :evil:

 

dziewczyny, czy Wy tak codziennie?

Jeśli nie to do porządku Was przywołuję: nie narzekac, nie marudzić! Nowy dom jest, czas na forum czasami tez- czyli nie jest źle. Dzieci Was poznają? Poznają. To o co chodzi? :wink:

 

Nooo poznaja ale wczoraj jakprzyszłam do domku to Sandra: cesć mama, gdzie Kabelusz (mateusz-kolega który pomaga E, mieszka u nas)

 

już się gówniara chłopakami interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Kawika gdzie nowe foty? Ja jeszce potrzebuję inspiracji nadal :)

 

 

i jak tu nie narzekać :(

 

chwilowo zdjęć brak, jakoś czasu mi brakuje chociaż nawet nie ma co fotografować bo stan jeszcze nie uległ zmianie

 

 

chociaz w tym tygodniu mam plan - karnisze i jakieś firany

 

może coś z tego wyjdzie

 

 

a i schody wejściowe których nie widziałam bo wróciałam-ciemno, wyjechałam rano-ciemno

:wink:

 

no nie wiem czym cię tu zainspirować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...