Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja firany już kupiłam do salonu, sypialni i Krzysia :) pewnego ranka od 7 do 8 rano na targu :) na poczatek starczą a są śliczne i zasłony do salonu i jadalni :)

pół pensji wydałam :)

do kuchni zamówiłam roletę rzymską i karnisze do salonu i jadalni :)

będą w tym tygodniu :) może kuchnie tez skończą ehhh może sie wyrobimy do 3 grudnia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj wróce dopiero wieczorem do domu bo jeszcze pierwsza wywiadówka u syna w nowej szkole, to zdjęcia może rano zrobię jak będzie coś widać.

 

 

 

a jak Wiktor w nowej szkole?

zaklimatyzował się?

podoba mu się?

 

 

nawet sie podoba, fajne są dzieci i wychowawczyni tez - bardzo konkretna

 

dobrze że jesteś (znowu) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam u Was??

 

ja nauczyłam sie zyc w nowym domku sama z dziecmi.

Za to pewnie w środe albo czwartek wraca z sanatorium tesciowa i trzeba bedzie sie do niej na nowo przyzwyczaic :wink:

No i niestety dopadły nas choróbska. Dzieciaki małe angina, Alicja jakis wirus a ja to pewnie swińska grypa :wink: Łykam modafen, czasami robię fervex i jakoś daję radę :wink:

 

 

 

nie chorować, szybciutko zdrowieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandra przez dwa pierwsze dni chciała jechać afkiem do domku, ale później się przestawiła. Latają jak walnięci w te i z powrotem, salon jeszcze pusty to miejsca mają w cholerę.

 

ogólnie są bardzo zadowoleni, Wiktor nawet się przyzwyczaił do nowej szkoły nawet Pani powiedział że jest fajna :wink: :wink: wiec są pozytywy. dosyć sobie radzi chociaz oni byli do przodu z materiałem w porównaniu do szkoły tutaj, dużo wyższy poziom.

 

Ja jako tako wieczorem padam, teraz musze się zastanowić nad jakimś wystrojem firankami itd. Co prawda nie mam sąsiada który mi w okno zagląda ale jest to terochę denerwujące szczegónie wieczorem.

 

 

fajnie, że dzieciaki się zaklimatyzowały już

a firanki ... no cóż ... wiesz, o co prosić św. Mikołaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było tak całkiem srogo to na osłodę Wam przynoszę:

http://chce.to/content/dzoanka/big.133367.A922DC00-EEB6-4E1D-A979-98B44AD26728.jpg

Będzie lepiej, zobaczycie. http://forum.blizniaki.net/images/smiley_icons/glasiu.gif http://forum.blizniaki.net/images/smiley_icons/glasiu.gif

 

 

i tyłek rośnie :D :D :D

kuś nas dalej :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...