Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kawika my sciezki i podjazd mamy dopiero po 1,5 roku zalozone, a tak blocko bylo. Najgorzej ja mialam, bo przed wpuszczeniem do domu zwierzaki kilka razy musialam czyscic :evil: .

 

A ja mam pytanie - jak mieszka sie rodzicom, zadowoleni?

 

rodzice - chyba zadowoleni chociaż spięć nie brakuje szczególnie na linii zięć - teść

 

ale nie żałują że się przeprowadzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alio alio...

 

:lol: :lol: :lol:

 

Muszę policzyć:

 

Dzisiaj -SOBOTA

Jutro - NIEDZIELA

 

Praktycznie 1 dzień - czekania na foty :wink: :lol:

 

A w poniedziałek będą :p

Tylko o której :roll:

Uffffffffffffff to te 2 dzionki poczekammmmmmmmmm grunt, że to 2 dni a nie 2 miesiące :wink: bo wtedy najlepiej liczyć okresy niż dni :lol: :lol: :lol:

 

Bo to u mnie było tak, że jak Misiek wyjeżdżał za granicę do pracy, to pocieszył mnie tak:

-Miska toż to tylko 4 okresy twoje i się zobaczymy

To se wolałam liczyć to jak dni -tylko nie wiem, czemu kalendarz mnie prześladował i mimo to odliczałam dni :roll: :wink:

 

Kawika a napiszesz mi -bo albo zabyłam, albo nie pisałaś, ile Twoja kuchnia kosztowała - bo widzę, że masz porządne szafki itp. :wink: Jak nie chcesz na ogóle napisać to na priv( a jak już pisałaś -to sorry za roztargnienie, ale te dzienniki mi się czasami mieszają :lol: )

:wink:

No i co miałam jeścio napisać...?

 

Chiba wsio :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek.

 

Zleciały wolne dni - szkoda tylko że tak szybko.

 

Nikt mnie dzisiaj nie obudził i zaspałam. droga dzisiaj była męczarnią.

 

Miśka - kuchnia wyszła mnie w sumie 6.400 a cena zależy oczywiście od tego jakie zawaisy zwalniacze itd itp. Czyli ogólnie cenę robią pierdoły

 

AGP - zaraz "coś " powklejam

 

anetko - byłam w szoku, spotkanie tylko z rodzicami, ksiądz spoko bez jakiś ą i ę przygotowania dopiero ruszją , a w mojej dawnej parafii to jakiś szał, a tutaj spokojnie i bez erwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...