Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

ojej trojaczki :szok:

no własnie najgorszy z wózkiem problem...

wszytsko zlaezy od dzieci - jak grzeczne to i przy bliźniakach luzik ale jak maja kolke i jęczą to jeden potrafi człowieka wykończyć ..

Ja nie narzekam na swojego - zły nie był za to teraz niegrzeczna bestia - dekoder dziadkowi popsuł w sobote :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no duzy byłto sie pchał na świat :) ale potem spadł w szpuitalu do 2600 przez żołtaczke :(

Twoi sa super :) kiedys chciałam bliżniaki - razem sie teraz zabawią i spokój masz ale przez pierwszy rok to nie zazdroszcze...

 

moja koleżanka urodziła 1,5 miesiaca temu trojaczki - trzech chłopców

ale się śmieje, że u nich to rodzinne

 

jak trzeba to da rade sie zorganizować. Tyle, ze przy trójce to ciężko jest na pewno. Przy bliźniakach luzik: dwa kolana do siedzenia, wczesniej dwie ręce i dwa cyce do wykarmienia :wink:

 

Kolezanka ma pewnie pomoc, co?

Wózek ma potrójny?

 

tak naprawdę to nie wiem :oops:

nie było okazji jej odwiedzić

ale pomoc ma - babcie, siotrę, ciotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no duzy byłto sie pchał na świat :) ale potem spadł w szpuitalu do 2600 przez żołtaczke :(

Twoi sa super :) kiedys chciałam bliżniaki - razem sie teraz zabawią i spokój masz ale przez pierwszy rok to nie zazdroszcze...

 

moja koleżanka urodziła 1,5 miesiaca temu trojaczki - trzech chłopców

ale się śmieje, że u nich to rodzinne

 

 

kurde :o :o

 

gratuluję koleżance

 

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza opcja nie podoba mi sie bo:

-wieszak zginie na scianie (za maly) i sciana bedzie ciagle brudna od mokrych kurtek

-szafka na buty pomiesci tylko 6 par

 

Druga opcja podoba mi sie tylko ja to bym raczej zamowila sobie takie cos u stolarza na wymiar zeby kazdy cm wykorzystac i nie bylo dziur (np. tego co robil kuchnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki magpie

 

zamówiłabym to u stolarza od kuchni ale przypuszczam że termin oczekiwania nie był by krótszy niż 1,5 m-ca a i koszt pewnie wyższy

 

a mnie nie to że się spieszy, ale masakrycznie mnie denerwują te rozrzucone buty no i kasa nie powiem że nie jest bez znaczenia

 

doły finansowe mnie czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też z kasa lipa więc narazie chyba kupie w ikei taki stawiany wieszak a kiedyś jak będzie przypływ gotówki to zrobie na wymiar :)

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80123460

http://www.allegro.pl/item820882464_stojak_wieszak_na_ubrania_na_kolkach_regulowany_u1.html

potem sie przyda gdzies do garderoby albo coś.

i taka półka na buty drewanian za 15 złoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też z kasa lipa więc narazie chyba kupie w ikei taki stawiany wieszak a kiedyś jak będzie przypływ gotówki to zrobie na wymiar :)

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80123460

http://www.allegro.pl/item820882464_stojak_wieszak_na_ubrania_na_kolkach_regulowany_u1.html

potem sie przyda gdzies do garderoby albo coś.

i taka półka na buty drewanian za 15 złoty :)

 

no to jakies rozwiązanie jest ale ogónie nie cierpię wieszaków więc odpada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...