Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

:o :o :o :o

Kurde , przegapiłam zdjęcia normalnie :oops: :oops: :oops:

Kofana , co to za stół , jaki wymiar i ile kosztował. Jest sliczny. Lampy łazienkowe proste i takie tez chcę. Zasłona okienna super :wink: Ja mam roletę z mieszkania , troszkę wąska , ale daje radę. :wink: A ta bląd głowinka , ciagle towarzyszyła mamie w fotografowaniu :lol:

Widzisz , mówisz , że ja juz wypakowana . No tak , ale zakupów nie mam kiedy zrobić. Może weźmiemy się za lampy za tydzień , bo nafrazie teść na stanie , pomaga w pracach na zewnątrz i wykończeniowych , więc nie ma co tracić czasu na dekoracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kawika, ta druga opcja z meblami do wiatrołapu jest praktyczniejsza. I wieszaki, i lustro. I mozna przysiąśc zeby buty załozyc: dzieciom się przyda.

 

U mnie na razie stoi taki wieszak:

http://www.ikea.com/PIAimages/28307_PE099496_S3.jpg

 

Pod nim panosza się buty. Wiem, mało efektownie ale szafa juz zamówiona.

W garderobie tez na razie mam taki wieszak i taki jak pisała edytkazet.

Jak bedzie czas i kasa to inaczej to zagospodaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz , mówisz , że ja juz wypakowana . No tak , ale zakupów nie mam kiedy zrobić. Może weźmiemy się za lampy za tydzień , bo nafrazie teść na stanie , pomaga w pracach na zewnątrz i wykończeniowych , więc nie ma co tracić czasu na dekoracje.

 

a ja ani nie wypakowana ani zakupów nie mam kiedy robic :-?

W większości pomieszczeń oswietlenie mamy takie:

http://www.ikea.com/PIAimages/63003_PE170290_S3.jpg

Brak czasu przede wszystkim i poszłam na razie na łatwiznę (po 4 zł :wink: )

Jak kupowałabym na chybcika to pewnie załowałabym i nie mogłabym patrzec na lampy. Mam tylko nadzieję, ze takie klosze za bardzo się u nas nie "zadomowią" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze się wypowiedzieć na temat mojego wiatrołapu :wink:

Wypowiadam sie na temat wiatrołapu :lol: :wink:

U mnie stoi szafa , i szafka na buty z wieszakiem i lustrem czeka na powieszenie , ale to nie szczyt moich marzeń :-? Narazie tak musi być i wiem , że pewnie te 'narazie' to bedzie trochę dłużej :wink: Co do twojego to wersja z wieszaczkiem i szafką na buty w ciemnym kolorze to jest to co lubię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz , mówisz , że ja juz wypakowana . No tak , ale zakupów nie mam kiedy zrobić. Może weźmiemy się za lampy za tydzień , bo nafrazie teść na stanie , pomaga w pracach na zewnątrz i wykończeniowych , więc nie ma co tracić czasu na dekoracje.

 

a ja ani nie wypakowana ani zakupów nie mam kiedy robic :-?

W większości pomieszczeń oswietlenie mamy takie:

http://www.ikea.com/PIAimages/63003_PE170290_S3.jpg

Brak czasu przede wszystkim i poszłam na razie na łatwiznę (po 4 zł :wink: )

Jak kupowałabym na chybcika to pewnie załowałabym i nie mogłabym patrzec na lampy. Mam tylko nadzieję, ze takie klosze za bardzo się u nas nie "zadomowią" :wink:

 

 

oświetlenie super

przynajmniej na początek

nie będzie ci szkoda tego wywalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tez uważacie że miłość od nienawiści dzieli bardzo cienka linia??

 

 

jest to baaaaaaaaaaardzo cienka linia :(

wiem coś o tym

 

 

mocno przytulam

 

dzięki bardzo mi tego dzisiaj potrzeba

 

nie wiedziałam a raczej nie spodziewałam się że jedno słowo i jeden gest moga zmienić całe zycie uczuciowe, nie wiem czy się pozbieram i kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...