Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

muszę mu kupić dzisiaj udka bo nic w domu nie mam i ugotuję mu z drobnym ryzem. może być??

 

Moze byc, ugotuj z 2 od razu to bedziesz miec na kilka dni bez wysilku. Dodaj garsc wloszczysny.

Ja mam takie proporcje:

-70 dkg udek(2 szt.)

-0,5 kg serduszek

-0,5 kg wloszczyzny mrozonej

-37, 5 dkg (1,5 paczki) makaronu rosolowego lub 0,5 kg ryzu.

 

Twoj jest mlody to zrob mu troche rzadsze, pamietaj zeby z kazdego udka wyjac 3 kosci (trzecia to taki cienki niebezpieczny szpikulec). Zobaczysz jak bedzie wcinac, mozesz dac mu nawet 2 razy dziennie gotowane.

Ja mojemu Leosiowi pomimo, ze wazy 100 kg nigdy nie dawalam witamin na stawy, bo dostawal witaminy w pozywieniu.

 

I teraz najwazniejsze!

Jesli pies powinien dostawac np. 0,5 kg suchej karmy w danym miesiacu zycia to gotowanego x3 czyli 1,5 kg.

Moj Leos ma dzienna porcje karmy 90 dkg i dostaje 60 dkg karmy i 90 dkg gotowanego (co daje pozostale 30 dkg karmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kawika ja musze miec zawsze wszystko wedlug instrukcji, nawet zarcie dla psow. Nie potrafie oszukac, no bo przeciez czlonek rodziny jest :lol: .

Karmiac odpowiednio nie ma problemow ze zdrowiem, kasy na witaminy nie trzeba wydac, a siersc jest piekna!!!

 

Za te porady to ja czekam na dodatkowe zdjecia jako bonusik szczeniaka :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

A ja właśnie już przedostatnio miałam zapytać o pieska -ale jakoś umkneło mi... a tutaj niespodzianka - Heros taki słodki :D

 

To i ja przyznam, że myślałam iż kasza jest dobra dla pieska -fakt nie mam psa i dawno dawno nie miałam, ale chętnie poczytałam co teraz jedzą :wink:

 

No a kot co je? Prócz karmy w puszce... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

A ja właśnie już przedostatnio miałam zapytać o pieska -ale jakoś umkneło mi... a tutaj niespodzianka - Heros taki słodki :D

 

To i ja przyznam, że myślałam iż kasza jest dobra dla pieska -fakt nie mam psa i dawno dawno nie miałam, ale chętnie poczytałam co teraz jedzą :wink:

 

No a kot co je? Prócz karmy w puszce... :wink:

 

taka_ja & taki_on: moj kot je puszki (ja kupuje animode, bo ma 95% miesa, a whiskas ma tylko 5% miesa, reszta to chemia), gotowany makaron z serduszkami i warzywami (od psow), smietanke rozrobiona z woda (koty mleka nie moga), zolty ser, bialy ser, swojska wedline (czasami), raz w tygodniu zoltko (na piekna siersc), surowa przemrozona najpierw wolowine. Moj glownie je puszki, a reszta to dodatki, suche je jak mu odbije puriny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam sobie , że wpadnę się tylko przywitać i do roboty :wink: , ale coś mam lenia. :oops: Czekam na elektryka , bo niby po 8 powinien się stawić jak nie to za dwie godzinki zadzwonie i zje...e , bo mam nerwa stomatologicznego( wizyta popołudniu) :lol:

 

To czasami nie ten elektryk

http://img355.imageshack.us/img355/1297/dsc00964vj5.jpg

 

Zbigniewie ja mam nadzieję, że wkleiłeś te zdjątko za zgodą netbeta! :wink:

 

A` propos jeszcze fotki jego -to naśmiałam się właśnie z takiego odpoczynku podczas pracy :wink: A przyznać muszę, że gdyby był on u Delfiny to zapewne zadowolona by była z takiego pracownika :wink: Co to wsio chłop sam buduje z zonką :wink: :D

 

Delfina chyba się zjawił ów Twój elektryk :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

 

ja o Mikołaju jeszcze nie myśle :oops: :oops: a chyba powinnam

 

teraz mam dwa zgryzy:Wiktor ma na czwartek przebrać się w jakieś zwierzatko??? :o :o

 

a pies nie chce jeść :cry:

 

przykro mi z powodu pieska http://forum.blizniaki.net/images/smiley_icons/glasiu.gif

 

A co do przebrania, to może Wiktor ma jakiś plan. Za co chce się przebrac? Ja zdolnosci plastycznych nie mam, ale z reguły wystarczy jakas maska, uszy i ubranie w kolorze zwierzątka :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kawika...

 

Zagladam do dziennika a u ciebie znowu zmiany i domowników przybyło :D fajny piesiu.....

Ale sie uśmiałam z przygody twoich dzieci w łazience :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobreeee :lol:

 

Jak są firany to w domu zaczyna się robic naprawdę ciepło i przyjemnie...

Mam nadzieję ze elektryk szkody naprawił.....mnie to przeraża że po "fachowcach" to nieraz po czasie fuszerki wychodzą :-? nigdy nie wiadomo co nas czeka :roll:

 

Buźka...paaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam sobie , że wpadnę się tylko przywitać i do roboty :wink: , ale coś mam lenia. :oops: Czekam na elektryka , bo niby po 8 powinien się stawić jak nie to za dwie godzinki zadzwonie i zje...e , bo mam nerwa stomatologicznego( wizyta popołudniu) :lol:

 

To czasami nie ten elektryk

http://img355.imageshack.us/img355/1297/dsc00964vj5.jpg

 

Zbigniewie ja mam nadzieję, że wkleiłeś te zdjątko za zgodą netbeta! :wink:

 

A` propos jeszcze fotki jego -to naśmiałam się właśnie z takiego odpoczynku podczas pracy :wink: A przyznać muszę, że gdyby był on u Delfiny to zapewne zadowolona by była z takiego pracownika :wink: Co to wsio chłop sam buduje z zonką :wink: :D

 

Delfina chyba się zjawił ów Twój elektryk :o

 

No , mój elektryk coś w tym stylu jestO tym napisze w dzienniku potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...