Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzien doberek kochana :D :D

ale ten wsz piesek uroczy jest :D :D ,taki słodki że az sie schrupać go chce :oops: :lol: :lol:

 

hejka jessi

 

kochany jest, tylko nie chce jeść i okropnie łapie tymi ostrymi ząbkami

 

nie dziw się psinie on jest po prostu zestresowany ,to dla niego też jest trudne nowe otoczenie ,ludzie i wogóle wszystko ,ale sama zobaczysz że już niedługo przyzwyczai się :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek kochana :D :D

ale ten wsz piesek uroczy jest :D :D ,taki słodki że az sie schrupać go chce :oops: :lol: :lol:

 

hejka jessi

 

kochany jest, tylko nie chce jeść i okropnie łapie tymi ostrymi ząbkami

 

nie dziw się psinie on jest po prostu zestresowany ,to dla niego też jest trudne nowe otoczenie ,ludzie i wogóle wszystko ,ale sama zobaczysz że już niedługo przyzwyczai się :wink: :D

 

mam nadzieję bo okropnie mi go żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mu karma nie smakuje? A jak długo nie je?? Powiedz mi jeszcze czy zostawiacie mu karmę i ma do niejs stały dostęp, czy zabieracie jak nie zje??

 

nie je od niedzieli wieczór

 

do karmy suchej ma dostęp stały ale jej nie tyka

to co mu gotowałam jak nie zjadł przez kila godzin wyrzucałam

 

dzieisja kupuję inną karmę - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika czy miski stoja na podlodze czy na plytkach? Jesli na plytkach to musza byc podgumowane zeby sie nie slizgaly po podlodze, bo niektore psy boja sie takich "jezdzacych" misek po podlodze.

 

Co do dostepu karmy to moje zwierzaki maja do niej dostep cala dobe, suche jedza kiedy maja ochote.

Wazne jak nie je zeby mial wode swieza zawsze i zostawiaj mu suche, zglodnieje to zacznie chrupac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile on ma tygodni?

Czym go karmil hodowca?

 

6 tygodni

 

no właśnie nie wiem czym go karmił bo oczywiście mój małż się nie zapytał :evil: :evil: :evil: :evil:

 

ale mimo to chyba powienien coś zjeść

 

On jest malutki, za szybko zabrany od matki i wystraszony.

My nasze psy zawsze odbieralismy w 12 tygodniu zycia.

Szczeniak w 6-8 tygodniu zaczyna podgryzac i jesli jest przy matce to ona go karci za podgryzanie (one podgryzaja suke) i instynkt gryzienia wszystkiego co sie da mu wybija z glowy. Zabrany za szybko zaczyna gryzc domownikow i to co ma pod pyskiem, a czlowiekowi ciezko mu to wyperswadowac.

Jak ma 6 tygodni to dzieciaki nie powinny go za duzo meczyc, jesli Ty jestes jego Pania, bo dajesz mu jesc to bys musiala z 2 tygodnie byc w domu zeby on mial 24 h na dobe przy sobie kogos bliskiego (musi to byc jedna osoba) i poczul sie bezpiecznie w nowym domu. Czystosci tez powinien uczyc go jeden. Jesli narobi w domu i co sikanie ktos inny na niego nakrzyczy to on i tak nie wie o co chodzi. A wpadki moga mu sie zdarzac nawet jeszcze 2 msc, bo jest mlody.

Byl szczepiony i odrobaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miski stoją tak że się nie ruszają

 

wodę ma cały czas świeżą

 

weterynarz dał mi wczoraj dla niego jakieś tabletki i kazał podawać przez trzy dni

 

ogólnie tyo miał tez problemy ze srankiem (czyściło go okrutnie) dopiero dziaiaj małż dzwonił że wys... się tak jak trzeba

 

moze zacznie teraz jeść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgryza mi ręce i łapie za nogi szczegónie Sandrę bo zawsze jakieś sznureczki przy np. spodniach się jej plączą

 

ale jak mu powiem stanowczo nie krzycząc że nie można gryźć to przestaje

 

kupiłam u weta taką specjalną kość jak za dużo zaczyna rozrabiać z gryzieniem to mu ją daje i na niej sie wyżywa

 

dzieci go nie męczą bo na to nie pozwalam jak chce spać to nie moga go ruszać i śpi sobie w kotłowni

 

wychodzę z nim po południu wieczorem, dzieisj nawet w nocy i rano na podwórko, i jak tam się załatwi to go chwalę, przez dzień małż go wyprowadza albo Wiktor

 

po salonie nie chodzi jak nie był najpierw na podwórku

 

w kotłowni znalazł sobie miejsce na załatwianie tych spraw - to wycieraczka i jak już nie wytrzyma to tam sie załatwi, nie sika byle gdzie, chyba że już nie wytrzyma i za poźno z nim wyjdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...