Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

Ale pisiuniek :D A jaki duży będzie?

Ja po goszczeniu psa tesciowego przez 5 dni powiedzialam , że jak mi się zachce psa to pożycze sobie ich i po jednym dniu mi się odechce :wink: Sierściuch niesamowity , od soboty go nie ma , a ja wszędzie znajduje kłaki , masakra. :o

Poza tym u mnie piesek oznaczałby członka rodziny i w grę wchodz tylkoi mieszkanie w domku , bo nie wyobrażama sobi psa jako ozdoby czy pilnowacaz podwórka :-? My dość często jeździmy , wychodzimy z domku i co wtedy ? Zwierzak siedzi sam lub jest transportowany w nowe miejsca.

 

 

ta mała właśnie zmuszona jest jeżdzić z nami :(

ale duże ... pilnują zagrody :D

 

zawsze ktoś podjedzie do nich, na szczęście nie mam z tym problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry wszystkim :D .

A ja dziś zostałam w domku, i jutro tez się "polenię".

Katar jest baaardzo meczący wiec szefowa zgodziła się na kilka wolnych dni.

 

Czy szukacie juz prezentów mikołajkowych?

Ja dzis jade z Alicją bo wczoraj mięli losowanie i trezba jakis upominek kupic :wink:

 

 

zdrówka życzę

o prezerntach niewiele myślę

ale może w końcu zacznę myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać, hellou :D

 

I cos o psince słyszę, o karmieniu...

 

ech...kiedyśmy to psiaka mieli...malutkiego...do wychowania....ułożenia...

 

Ps. karmienie takiegoż 3x dziennie max, przechodzące w 2x dziennie u dorosłego psa. Za to wody czystej, świeżej na okrągło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile on ma tygodni?

Czym go karmil hodowca?

 

6 tygodni

 

no właśnie nie wiem czym go karmił bo oczywiście mój małż się nie zapytał :evil: :evil: :evil: :evil:

 

ale mimo to chyba powienien coś zjeść

 

On jest malutki, za szybko zabrany od matki i wystraszony.

My nasze psy zawsze odbieralismy w 12 tygodniu zycia.

Szczeniak w 6-8 tygodniu zaczyna podgryzac i jesli jest przy matce to ona go karci za podgryzanie (one podgryzaja suke) i instynkt gryzienia wszystkiego co sie da mu wybija z glowy. Zabrany za szybko zaczyna gryzc domownikow i to co ma pod pyskiem, a czlowiekowi ciezko mu to wyperswadowac.

Jak ma 6 tygodni to dzieciaki nie powinny go za duzo meczyc, jesli Ty jestes jego Pania, bo dajesz mu jesc to bys musiala z 2 tygodnie byc w domu zeby on mial 24 h na dobe przy sobie kogos bliskiego (musi to byc jedna osoba) i poczul sie bezpiecznie w nowym domu. Czystosci tez powinien uczyc go jeden. Jesli narobi w domu i co sikanie ktos inny na niego nakrzyczy to on i tak nie wie o co chodzi. A wpadki moga mu sie zdarzac nawet jeszcze 2 msc, bo jest mlody.

Byl szczepiony i odrobaczony?

zgadzam się z magpie101.....piesek jest za szybko zabrany z hodowli!! :(

naszą Alme dali na dopiero w 12 tygodniu!!

od hodowcy Alma dostała kocyk z zapachem swojej matki i karme, ktora była dotychczas karmiona....

to pozwoliło na bezbolesne zaklimatyzowanie sie w dowym domu.....czyli u nas :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, my też braliśmy psiaki, gdy miały 9-12 tygodni.

Jednak hodowcy są różni. Tutaj był jeden nieodpowiedzialny, ale trzeba pomóc. Ja zbadałabym kał. Obawiam się, że odrobaczanie mogło być nieskuteczne i psiak może być zarobaczony. Może się też stresowac nowym miejscem. Może spróbujcie nać mu piszczącą zabawkę (będzie imiotowała pisk rodzeństwa). Są też różnego rodzaju środki uspokajające. Ale te można stosować tylko po konsultacji z wetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym /choć nie doczytałam wcześniej/ Piesek jest za mały, dlatego był problem z wydalaniem. Potrzebna bedzie specjalna karma dla szczeniąt i duuużo cierpliwości w uczeniu czystości. A jeden pan/pani to bardzo dobra szkoła dla szczeniaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka nocy było ok a dziś o północy jeden a od 3-ciej drugi :evil:

Zaraz zadzwonię do domu czy czasem tez nie mają kataru i stąd może te pobudki :roll:

 

 

i ja zdrówko twoje?

jak dzieciaki?

 

dzięki, już całkiem dobrze. Dwa wolne dni zupełnie pomogły :)

dzieciaki jakos lepiej spały i rano mogłam się do nich poprzytulac. Bajka w łózku na dospanie: raj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny

 

dzięki z aporady odnośnie pieska

 

wczoraj był już w zecydowanie lepszym humorze, kupiłam nową karmę i trochę jej zjadł, żadna rewelacja ale zawsze coś, rano zjadł troche sera białego

 

co do robaków przy jego załatwianiu potrzeb na wycieraczkę widzę że z kupką jest wszystko ok.

 

może faktycznie został zbyt wcześnie zabrany od matki, teraz każdy patrzy na kasę a nie na dobro psa

 

wyczytałam że pies winie zostac odebrany od matki dopiero ok 9 tygodnia(najwczesniej) a on ma teraz 7,5 tygodnia

 

ale wczoraj zaczął się już bawić i dokazwać, widać że jest weselszy, więc mam nadzieję że za jedzonko też się złapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile on ma tygodni?

Czym go karmil hodowca?

 

6 tygodni

 

no właśnie nie wiem czym go karmił bo oczywiście mój małż się nie zapytał :evil: :evil: :evil: :evil:

 

ale mimo to chyba powienien coś zjeść

 

On jest malutki, za szybko zabrany od matki i wystraszony.

My nasze psy zawsze odbieralismy w 12 tygodniu zycia.

Szczeniak w 6-8 tygodniu zaczyna podgryzac i jesli jest przy matce to ona go karci za podgryzanie (one podgryzaja suke) i instynkt gryzienia wszystkiego co sie da mu wybija z glowy. Zabrany za szybko zaczyna gryzc domownikow i to co ma pod pyskiem, a czlowiekowi ciezko mu to wyperswadowac.

Jak ma 6 tygodni to dzieciaki nie powinny go za duzo meczyc, jesli Ty jestes jego Pania, bo dajesz mu jesc to bys musiala z 2 tygodnie byc w domu zeby on mial 24 h na dobe przy sobie kogos bliskiego (musi to byc jedna osoba) i poczul sie bezpiecznie w nowym domu. Czystosci tez powinien uczyc go jeden. Jesli narobi w domu i co sikanie ktos inny na niego nakrzyczy to on i tak nie wie o co chodzi. A wpadki moga mu sie zdarzac nawet jeszcze 2 msc, bo jest mlody.

Byl szczepiony i odrobaczony?

zgadzam się z magpie101.....piesek jest za szybko zabrany z hodowli!! :(

naszą Alme dali na dopiero w 12 tygodniu!!

od hodowcy Alma dostała kocyk z zapachem swojej matki i karme, ktora była dotychczas karmiona....

to pozwoliło na bezbolesne zaklimatyzowanie sie w dowym domu.....czyli u nas :p

 

 

właściwie racja

 

ja też tego huskyego wzięłam jakoś 11-12 tyg.

karmę miałam tą samą

kocyka nie brałam - bo poszli do nas we dwóch braci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka nocy było ok a dziś o północy jeden a od 3-ciej drugi :evil:

Zaraz zadzwonię do domu czy czasem tez nie mają kataru i stąd może te pobudki :roll:

 

 

i ja zdrówko twoje?

jak dzieciaki?

 

dzięki, już całkiem dobrze. Dwa wolne dni zupełnie pomogły :)

dzieciaki jakos lepiej spały i rano mogłam się do nich poprzytulac. Bajka w łózku na dospanie: raj :lol:

 

 

no to dobrze, że jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...