Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

Informuję, że piesk zjadł michę jedzonka przygotowanego wg przepisu magpie

 

no to chyba będzie lepiej

 

 

martwię sie za to o mojego Wiktora, bo okropnie kaszle. Najpierw kaszlał sucho teraz mokro ale tak że aż coś sieś dzieje, nie ma groączki ani kataru, tylko jakiś taki klapnięty jest

 

 

ciągle coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Informuję, że piesk zjadł michę jedzonka przygotowanego wg przepisu magpie

 

 

Fajnie, że zjadł. A jaki to przepis??

 

magpie101 napisał:

Ja moim rano daje karme (obecnie arion, jest w sredniej cenie, a go toleruja. Wczesniej przetestowalam na moim Leosiu 4 producentow i zadna nie pasowala, bo mial bardzo rzadkie kupy). Wieczorem dostaje gotowane, gotuje raz na 4 dni wielki gar, klade w pojemniki i do lodowy, potem odgrzewam w mikrofali. Na 4 dni robie taka mieszanke: 0,5 kg wloszczyzny startej mrozonej do gara, do tego 0,5 kg serduszek i 2 duze udka. Wszystko zalewam i goruje do miekkosci, potem dodaje 1,5 paczki makaronu rosolowego z biedronki i gotuje z 20 min. jeszcze zeby makaron mocno sie rozgotowal. Wszystko jest bardzo geste bez rosolu praktycznie. Po przelozeniu do miski podlewam troche ciepla woda zeby nie byla az tak geste. Acha udka po ugotowaniu obieram i dziele, wszystko dokladnie mieszam.

Moje zwierzaki karme to tak jedza jak juz glodne bardzo, zazwyczaj wola gotowane i musi byc codziennie.

Przeliczalam i gotowane kosztuje mnie tyle co karma ze sredniej polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że piesk zjadł michę jedzonka przygotowanego wg przepisu magpie

 

no to chyba będzie lepiej

 

 

martwię sie za to o mojego Wiktora, bo okropnie kaszle. Najpierw kaszlał sucho teraz mokro ale tak że aż coś sieś dzieje, nie ma groączki ani kataru, tylko jakiś taki klapnięty jest

 

 

ciągle coś

oj :(

 

zdrówka zyczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jakie tam zdolnośći

 

maskę zrobiłam, farb żadnych w domu bo akurat wszystkie w szkole, no to kredka czarna i ołówek coby ścieniować

 

łapki z pazurkami na gumce żeby na rękę założyć

 

ogon - hehehehhehehe zapleciony z kawałka białej firanki (prosze sięie śmiać), brak niestety w domu odpwoeidnich materiałów więc prowizorka, prowizorka

 

 

mam tylko nadzieję ze dzieci nie będa się smiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze piesek zaczal jesc :lol: , caly czas myslalm o nim. On byl pewnie wystraszony i tesknil za mama ale jak juz zaczyna brykac to jest ok.

Jak mu czegos zabraniasz to najlepiej do psa powiedziec podniesionym glosem"fe", na takie polecenie reaguja lepiej niz na "nie wolno". My tak do naszych od malego mowimy i kot tez reaguje na fe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałam że pies winie zostac odebrany od matki dopiero ok 9 tygodnia(najwczesniej) a on ma teraz 7,5 tygodnia

 

 

Nie masz innego wyjścia tylko mu mamkować, do piersi przytulić. :) :o :roll: :lol:

Niedawno w Tv pokazywali człowieka wilka , ten to nawet jedzenie z ust podawał małym wilkom. :wink:

 

Fajny piesek. 8) ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...