Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O nie!

 

Były ostatki a ja spóźniłam się :cry:

 

To nic, że pod łopatką cosik boli, ale Zbigniew by mi nalał wódeczki kielonek, ten pieprz bym dosypałą i ożywienia i olśnienia bym dostała... :lol:

 

Zamawiam te kawusie, korki, a właśnie co tam z tego lanego wosku WAM wyszło... :wink: :D

 

Kawika, poczytałam o piesku i lampy ładne widziałam :wink: No szkoda szczeniaka... ale dobrze, że szaleje... to zgłodnieje i zje :wink:

 

Kaca chyba nie będziecie mieli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że ty też w fazie leczenia. JA byłam w środę i musiała mi dziąsło wycinać ,brrrrrrrrrr. :-? Teraz wizyta dopiero w grudniu jak się pogoi wsio naokoło zęba.

 

uuu, współczuje.

To ja takie drobne zabiegi kosmetyczne robie. Nie byłam prawie dwa lata :oops: i pani doktor znalazła mi 4 dziurki. Malutkie, ale lepiej zrobic niż czekac :wink:

nic a nic nie bolało- Wasze znieczulenie podziałało. Na pewno :lol:

I umówiłam się na poniedziałek- hurtem robię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałam z siostra przez telefon. Była wczoraj z synkiem u lekarza bo ma kaszel a dziś to z nosa cieknie więc pewnie stąd ten kaszel. Pani doktor powiedziała, ze ma czerwone gardło i to taki niegroźny wirus :evil:

Dla kogo niegroźny???? :evil:

Ja mam troje dzieci, dwoje całkiem małych. Jak mam sie spotkac z siostra i z jej dzieckiem i wirusem??? :evil:

 

W dodatku mój Ł. nie przyjezdża na weekend wiec siłą rzeczy zostanę sama z dzieciarnią i nawet do rodziców nie pójdę bo... jak wyżej- niegroźny wirus.

Ech, szkoda słów :( :roll: :(

 

 

i ja byłabym wściekła :evil: :evil: :evil:

 

przyjechała w końcu siostra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: , ale ja pierdzeile potem mieć trójkę choć by z katraem . Ja dziś z dwójką i mam dość. A czy nie boi się , że te niegroźne przeziębienie osłabiło organizm i ktoś może je zarazić czymś poważniejszym?

 

 

Siostra, a jak twoje chłopaki się czują?

 

zdrówka wszystkim chorowitkom życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...