Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie rozmawiałam z siostra przez telefon. Była wczoraj z synkiem u lekarza bo ma kaszel a dziś to z nosa cieknie więc pewnie stąd ten kaszel. Pani doktor powiedziała, ze ma czerwone gardło i to taki niegroźny wirus :evil:

Dla kogo niegroźny???? :evil:

Ja mam troje dzieci, dwoje całkiem małych. Jak mam sie spotkac z siostra i z jej dzieckiem i wirusem??? :evil:

 

W dodatku mój Ł. nie przyjezdża na weekend wiec siłą rzeczy zostanę sama z dzieciarnią i nawet do rodziców nie pójdę bo... jak wyżej- niegroźny wirus.

Ech, szkoda słów :( :roll: :(

 

 

i ja byłabym wściekła :evil: :evil: :evil:

 

przyjechała w końcu siostra?

 

przyjechała, ale widziałysmy się tylko przelotem. :wink:

na szczęście nikt się nie obraził, tylko mi troche smutno smutno było samej w sobote. No ale miałam campari :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry.

 

chora nie jestem, jeszcze,ale jakaś słaba i wszystko mnie boli (nie po piciu)

 

tylko na chwilkę wpadłam bo robota mnie goni okrutnie, a nie cierpię mieć zaległości

 

ogólnie mam jakiś naastrój nie tego więc nie będę tu narzekać tylko do pracy się wezmę

 

ale Was wszystkich ogromnie ściskam i buziaki przesyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmmmmmmmmm :wink:

 

Ale te Wasze ogordzenie jest SUPER :wink: :D

 

I to wszystko tak SAM kawika Twój mąz? Betonował tez sam?

 

Jej ja się zdziwiłam, że już tyle i pobejcowane -chyba... :wink:

 

A Piesek z córcią to tak fajnie wyglądają na zdjęciu -jedno kuca a piesek szuka... :lol:

Ładny psinka -Ty to tam wesoło masz... :D

 

jakaś słaba i wszystko mnie boli

 

Zdrówka życzę, aby nie złapało Ciebie choróbsko :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zaglądam :wink:

 

Kawika, wygrzej się dobrze. Z mężusiem już lepiej? Miałby kto grzać :wink:

 

Ogrodzenie naprawde ładne. Myślałam o drewnianym ale zostałam przekonana, przegłosowana i w ogóle, że kute bedzie praktyczniejsze.

Jest prawie gotowe i nawet mi sie podoba. Szczególnie, że naprzeciw domu jest "zieleń" (raczej zarosla i krzaki) i fajnie jak płot tego nie zasłania.

Ale zazdroszczę tego drewna. Chciałbym taki tylko zielony płotek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czee kobitki

 

Miśka - tak mój mąż wszystko SAM - bestia zdolna jest ino trochę rozdarta i nerwowa

w betonowaniu pomagał mu kolega, ale reszta to własnymi ręcyma

mam nadzieję że dzisiaj skończy całkowicie, bo w sumie to mu zostało jeszce 1,5 strony do przykrecenia

 

anetko - my od poczatku myśleliśmy właśnie o takim, zresztą wszysko spawane i robione włanoręcznie, nawet przeuwana brama do której kiedyś zamontuje się elektroniczne ustrojstwo

kaluś - dzięki, fajnie że do mnie wpadasz chociaz ja u Ciebie się zaniedbałam :oops:

 

delfinko - czee siostra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...