Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

ja zaglądam codziennie :wink:

Fajny szkrabik, i tak mocno wlaczył o życie. Historia na książkę :D

 

no niesamowite ile w tym szkrabie woli życia, ale Agnes też podziwiam, ja nie wiem jak zachowywałabym się w takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niesamowite ile w tym szkrabie woli życia, ale Agnes też podziwiam, ja nie wiem jak zachowywałabym się w takiej sytuacji

 

dałabys radę :wink:

Ale dziewczyna swoje przezyła. To fakt. Nie wiemy ile możemy znieść póki się nie zdażą takie rzeczy.

Szpitali nie cierpię ale cóż- czasami trezba. Dla nich to był drugi dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaa wszytko wykończone ........

tzn dużo mam wykończone ale jescze troche zostało ...

ale i tak jestem happy :) :) :)

 

mieszka się super tyle że nic posprzątac i poustawiac nie moge bo z mebli mam tylko kuchenne i jakies tam ikeowskie :(

Krzysiek wojuje do 23 bo szkoda czasu na spanie także nic nie zrobie przy nim dopiero po 23 i kłade sie 1-2 i chdzie jak zombi, w dodatku urlopu nie mam prawie już wiec tylko 2 dni wolengo na przeprowadzke miałam :(

stół i krzesła przyszły ale nogi od nie tego stołu co trzeba wiec trzeba było oddac :evil:

łózka nie ma ale śpimy na narożniku :) jest supcio :)

ale strasznie jestem szcezśliwa :)

też tak macie????????????

jakby sie doszło do czegoś ważnego w życiu, jakiś etap ważny i to samemu :) no prawie...

 

 

dzieki za linka o tym Franusiu .. w wolnej chwili poczytam bo to strasznie bliskie mi tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam że ja w szpoitalu "tylko" 2 tygodnie z Krzysiem spedziłam a przed porodem tez 2 tygodnie ale już fixowałam do tego stopnia że ryczałam non stop i mama sie bała że jakiejś depresji dostanę :(

Mój wczesniaczek to taki prawie donoszony a ile nerwów mnie ostatni rok kosztował i kawałek poprzedniego to nie zapomne nigdy ale mam koleżankę której synek tez krzys urodził sie w 25 tygodniu więc temat jest mi strasznie bliski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops: pomyliłam Cię z którąś z sióstr, :wink: ale piesek też powinien być zaliczony do domowników :wink:

 

pewnie pomyliłaś Kawikę ze mna. To pewnie przez tą fryzurę :wink:

Ja mam chyba najwiecej dzieciarni w tym watku :wink:

 

no chyba tak

 

ja-2

delfina-2

anetina-1 :evil: :evil: :evil: :wink:

 

 

a ty zła, ze ja mam jedno?

ja mam na wychowaniu dwójkę + męża + 2 psy + 1 suczkę

 

największą gromadę mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops: pomyliłam Cię z którąś z sióstr, :wink: ale piesek też powinien być zaliczony do domowników :wink:

 

pewnie pomyliłaś Kawikę ze mna. To pewnie przez tą fryzurę :wink:

Ja mam chyba najwiecej dzieciarni w tym watku :wink:

 

no chyba tak

 

ja-2

delfina-2

anetina-1 :evil: :evil: :evil: :wink:

 

 

a ty zła, ze ja mam jedno?

ja mam na wychowaniu dwójkę + męża + 2 psy + 1 suczkę

 

największą gromadę mam :)

 

no tak to rzeczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam że ja w szpoitalu "tylko" 2 tygodnie z Krzysiem spedziłam a przed porodem tez 2 tygodnie ale już fixowałam do tego stopnia że ryczałam non stop i mama sie bała że jakiejś depresji dostanę :(

Mój wczesniaczek to taki prawie donoszony a ile nerwów mnie ostatni rok kosztował i kawałek poprzedniego to nie zapomne nigdy ale mam koleżankę której synek tez krzys urodził sie w 25 tygodniu więc temat jest mi strasznie bliski ...

 

 

współczuję przeżyć :(

 

w szpitalu leżałam 2 tygodnie przed porodem, ale ja mam przeterminowanego :) nie chciał wyleźć :) za dobrze mu w tym brzuchu było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...