Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kawika, czy w ogóle coś ci zostało do zrobienia w domu ?

 

ba

 

- wentylacja w łazience na górze (wykuć)

obrobić płytki u gór (akryl)

- listwy progowe - wszędzie

- kupno lamp do 2 pokoi na górze, łózka , mebli itp

- dokończyć obnrabianie schodów i poręczy

- wyczyścić (na kolanach ) fugi na dole - na razie mi się nie chce a wołają o pomstę do nieba

- kibel pod schodami cału do zrobienia tzn. kupno nowego (stary rozwalił kolega), wykuć wentylację , zrobić drzwiczki w srodku, umywalka,

- slaon- kominek, lampa, sofa

-kotłownia :evil: :evil: :evil: :evil:

-garaż - strop-ocieplenie

-garderoba - cała

hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek :D :D :D :D

jak tam dzieciaczki po wczorajszym dniu mikołaja ,moje to od samego rana ino oczy otworzyły to biegiem na dół do salonu zobaczyc czy oby mikołaj u nich był :o :D ,wszystko fajnie tylko ta godzina pobudki 5.40 rano :o :o :-? i ja juz miałam po spaniu :( :wink: ale jakie dziewczynki zadowolone były za to jak zobaczyły ze mikołaj u nich był hihihihii, a starsza sie mnie spytała :

-mama a jak mikołaj przyniósł nam te prezenty ,pyta

a ja na to ,jak to jak przecież przez komin przychodzi z prezentami ,córcia przygląda sie kominkowi i po chwili znowu pyta

-a jak on sie tam zmieścił ?? :o :o ,dobre pytanie hiihhihi ,no to ja jej odpowiedziałam ze mikołaj to taki czarodziejski jest :wink: :p i ze nawet przez małą dziurkę przejdzie :lol: :lol: :lol: ,chyba odpowiedz sie spodobała córce bo juz wiecej sie nie spytała ihhihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi

mój się nie pyta jeszcze, jak ten Mikołaj wchodzi :)

wie, ze trzeba wieczorem zostawić mleko i ciasteczka dla niego i wtedy pod poduszką znajdzie prezenty :)

 

moje też zostawiły mleko dla mikołaja w kuchni całą szklankę nalały,oczywiście musiały sprawdzić czy oby mikołaj wypił mleko ,a jak sie ucieszyły jak zobaczyły że szklanka pusta hihihihi sprytna mama wiedział co z tym mleczkiem zrobic hihihihihi żeby szklanica była pusta ihhhi :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...