Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Nasze budowanie-czyli kombinacja...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kawika

    2117

  • anetina

    1129

  • aneta-we

    1102

  • Zbigniew100

    404

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam kobietki :wink:

 

Kawika fajna ta szafka z tą półką i ta lampa :wink:

 

U mnie pochmurno, a ja od trzech dni bawię się z oknami - własnie jedno mi zostało... tak to jest coś zacząć i wziąć się za coś innego. A najgorzej jak człek sobie podzieli niby robotę.

Wolę jednak nawet cały dzień od rana do wieczora zapierniczać ale wiem, że więcej zrobię jak teraz :wink: Niby myłam te okna niedawno, ale umyłam jeścio raz :roll:

A dzisiaj to mam lenia -Misiek pojechał na budowę, do domu -tam wylać równo chudziak, bo betonu kiedyś z pół kubika zabrakło. A ja zostałam porządki sobie porobić.

Fajnie je robię :lol: Zaraz musze wypić 2 kawę, bo jestem jakaś nieprzytomna... :o

 

Wróci Misiek a tutaj stoi drabina, wiadro, szmaty płyny i tyle :lol: A ja na FM :lol:

Idę i dobrego dzionka zyczę WAM:wink:

Ty kawika tam pogodź się z chłopiną, bo wszystko robi, stara się :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki :D .

Ja z oknami wczoraj zakonczylam temat wreszcie, we wtorek zabralam sie za okna od 22 do polnocy, a wczoraj troche wczesniej skonczylam. Przez te dwa dni mylam wszystkie poza kuchnia, ktora zrobilam na glanc tydzien temu.

Meble wszedzie poczyszczone, w szafach i szafkach tez wszytko powywalalam i wymylam. Zostaly mi lampy w salonie (wczoraj juz mi sie ich nie chcialo) i szklo okolicznosciowe (kieliszki) z witryny musze wrzucic do zmywarki, a i poprac koce, ktore leza w szafie.

 

U nas dzisiaj pochmurno tak jak i wczoraj, po pracy planuje jechac do jyska kupic firanke do lazienki, bo makarony mi sie znudzily na jakis czas.

 

Mebelki fajne tzn. szafka fajna, bo wieszaka zbytnio nie widac, wiec w przyplywie energii prosze zdjac kurtki i cyknac nowe fotki :lol: .

Jak tam piesio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie - ty się na pewno dobrze czujes??? od 22-do północy myć okna. za nic w świecie!!!!!!!!!! Niech by brudne były

 

ja też musze zabrać sie za czyszczenie szafek może w sobotę

 

ogólnie to mi się cholera nic nie chce, ciągle zmęczona jestem, a jak wracam z pracy to już nawet na 5 minut nie usiądę :evil: :cry:

 

pies - ok tylko franca okropnie mnie gryzie, już mnie ręce bolą i zaczynam się na niego wściekać , daje mu jeść, wychodzę na spacery, bawię się głaszczę a on co ???? szarpie jak cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika dobrze sie czuje :lol: , zanim wroce z pracy jest 19, nakarmie zwierzaki, zjem, zrobie kawke, chwilke posiedzimy z mezem i juz 21 sie robi :o .

W weekend robie sprzatanie podstawowe (podlogi, kurze itp.), wiec gdybym dolozyla jeszcze takie sprzatanie jak robi sie od swieta to bym sie narobila za bardzo.

Wole to zrobic w tygodniu wieczorem, na szczescie okna myje co 3 msc, a lampy raz na pol roku, w szafach raz na rok.

Co do mycia w szafkach to moja kuchnia zajela mi sobote i niedziele (w srodku i na zew.) - juz wiekszej ilosci mebli nie moglam sobie zrobic :roll: :evil: :lol: .

 

A Ty niedawno sie wprowadzalas, wiec za bardzo nie masz co sprzatac gruntownie, bo robilas to przed wprowadzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...